Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ünlü diş hekimi ve eşi

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Ünlü diş hekimi Sam ve karısı 50. evlilik yıl dönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine sordu:
-Sevgilim, bu 50 yıl içinde beni hiç aldattın mı?
-O da nerden çıktı? diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde dedi..
-”Isterim” dedi Sam. “Lütfen anlat.”
-”Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım” diye cevap verdi eşi.
-”Kimlerdi bunlar?” diye sordu Sam.
-”Ilki,” diye anlatmaya başladı eşi, “hani sen 30 yaşındaydın ve kendi kliniğini kurmak istiyordun ama hiç bir banka sana kredi vermiyordu. Sonra bir banka müdürü eve geldi; hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladi ve sen en modern aletlerle kliniğini açabildin.”
- Canım benim. Benim için kendini feda ettin demek. Benim sevgili karıcığım” dedi Sam. “Peki ya ikincisi?
“Hani 50 yaşında kalp krizi geçirmiştin ve kritik bir by-pass ameliyatı olman gerekiyordu ya, hiçbir doktor o cesareti gösteremiyordu. Her an ölebilirdin. Dr. Halery onca yoldan kalktı geldi, ameliyatını yaptı, seni hayata döndürdü” dedi eşi.
- Ah benim sevgili karıcığım. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin, öyle mi? Peki üçüncüsü?
- Hatırlıyor musun, yıllar önce Diş Hekimleri Odası başkanı olmak istemiştin de 247 oy eksikti…

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
[h=3]KİMLER

Bir gün Hitler 3 esir yakalamış. Bir hain Alman, bir Fransız ve bir Yahudi. Bunlara "Size birer soru soracağım. Eğer bilirseniz hayatınız bağışlayacağım demiş." Bunlar da "Tamam" demiş. Hitler hain olan Alman'a: "Titanic kaç yılında battı?" demiş. Alman: "1912" Hitler: "Tamam geç..." Hitler Fransıza: "Kaç kişi öldü?" demiş. Fransız 1050 kişi demiş. Hitler: "Tamam geç..." demiş. Hitler Yahudiye şunu demiş: "Say ulan kurtulanların isimlerini..."
[/h]