Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Sen hayallerini bende tut

06Orbey

New member

Sen hayallerini bende tut

Mutlu olmanın öyle bilinmez, tahmin edilemez sırları yok. Basitçe anları var sevgili, o yüzden bırak gökyüzünde yıldız aramayı, bu gece hiçbir yıldız kaymayacak çünkü bu gece dilekler benim içimde kabul oluyor

Sen hala büyük davalar peşindesin, o büyük hayallerin artık ömürde işi yok.

Yaş kemale erince, hayaller de gerçeğe yaklaşıyor. Şair gibi gökyüzünü boyamaya niyetlenme mesela, huzurlu bir hayat dileği yeterince uçuk zaten…

Sen güzel bir ömür dile mesela, sevgi dolu bir hayat dile, başka hiçbir hayal için bu kadar çaba sarf etmen gerekmeyecek.

Zengin olmak mesela, patron olmak, müdür olmak, her ne hedefliyorsan hayatında, hiçbiri huzurlu yaşayabilmek hedefi kadar zor ve keyif verici değildir.

Ben seni sevdiğimde, yani bundan yıllar önce, zaten bir dilek tutmuştuk birlikte. Hatırlasana; .....'de sahilde o gece, sadece sen, ben ve yıldızlar vardı üstümüzde.

Gökyüzüne bakıyorduk el ele, aniden yıldız kaydığında, “dilek tut” demiştin. Seni dilemiştim içimden, sonra dedin ki, benimkiyle aynıymış isteğin. “Bir ömür boyu sev beni” demiştin. “Denerim” dedim diye küsmüştün hani…

Önce sen mi vazgeçtin dileğinden? Çünkü bakarsak hala yaşıyorum ve hala seni seviyorum, yani hala sevmeyi deniyorum...

Candan Ünal

Yaşam Koçu-İlişki Danışmanı

gatri

Paylaşımcı Üye
Önce sen mi vazgeçtin dileğinden? Çünkü bakarsak hala yaşıyorum ve hala seni seviyorum, yani hala sevmeyi deniyorum...

evet sen gittin
evet sen bittin
yıllardır hayalimdesin
ve yıllardır hala seni sevmeye devam ediyorum
yazıyı okuyunca kendiliğinden döküldü bu sözler güzel paylaşımın için teşekkürler dost

06Orbey

New member
Paylaşımıma zenginlik katan yürek sesinize, ve o sesi yazıya döken ellerinize sağlık dost. Teşekkürler.