Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

MAyisFm Kurucusu Ve Sahibi Mayis60'ın Doğum Gününü Kutluyoruz

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi

Kutlamamazın Kuralıdır Herkes Şapka alıp Takacak :DD

Ya Bir Dakka Kim Yapti Bunu..Sayfayi açar açmaz PAstami atiliyor... Bi Açılış konuşmasi Yapalim arkadaşlar....

Merhaba Ablamm (MayiS60) Ve MayisFM Dostlari.
Bu gün dünyanın en muhteşem iyi yürekli sevgi dolu bir insanın doğum gününü kutluyoruz..
Allah'im Her Yaşını Sağlık, Mutluluk, Huzur İçinde Sevdikleriyle Geçirmesini Nasip Etsin..
Herkes Tarafından sevilen,sayılan birisin Ablacım Sen eşi Benzeri Bulunmayan birisin..
Hepte Öyle Kalacaksın Seni Çok Seviyoruzzz
İyiki dogdunn
İyiki Varsın..
İyiki Seni Tanımışız Bizimlesin...
Yeni Yaşın Kutlu Olsunn...
MayisFM Ailesi, Dostlari Hep Seninle Yaninda...
Evet Açiliş Konuşmamizi Yaptiysak Kutlamalarrrrrrr Başlasinnnnnnn...

MayiS60

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel,
arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim..

Nice güzel doğum günlerine..
...MAyiS60...

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek herşeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Ablam Sıra Pastamizda Onuda Kes Sabirsizlikla Bekleyen var PAsta İçin (Kalabalik Yapanlar Var )AramiDa Kalsin :DD Alttaki Şahislar Pasta İçin Oynuyor:DD

Ablam Bu adamları Görünce Özellikle Getirdim Yavrularını:DD

Ablacim Tek Dilek Hakkınla Mumun Seni Bekliyor...Pastalarimizin Hepsini Kes Ablam

Arkadaşlar PAstaları Dilimledik Lütfen Bizi Yormadan herkes kendi pastasını alsın ve bitince tabağını yıkayıp bıraksın..

Eh Hadi Yediyseniz Dansa Eylenmeye Önce Dans Ablamla (MayiS60) Ben Yapacamm Halka Yapıp Bize alkış Tutun Lütfennn....:DDD

Katilan Arkadaşlarımiza Çok Teşekürler Ederiz Herkes Hediyesini Ve Güzel Dileklerini Birakıp Gidebilir:DD

.

06Orbey

New member
Sevgili Mayıs; 2007 yılında başlayan Mayısfm serüvenim yaklaşık 4 aylık bir süre sessiz sedasız bir dinleyici olarak başlayıp, sonrasında DJ olarak aileye katılmamla devam edip bugünlere kadar geldi. Bu süreçte seni sadece bir müziksever olarak değil tüm yönlerinle insan Mayıs olarak tanıma fırsatı buldum.Şunu söylemek isterim ki sen ender rastlanan niteliklere sahip müstesna bir dost oldun her zaman benim için ve eminim seni tanıyan herkes için de. Bugün anneler günü ve ne güzel bir tesadüf ki aynı zamanda da senin doğum gününün arifesi.Az sonra yeni yaşına gireceksin ve bizler seninle olmaktan çok mutluyuz.İYİ Kİ DOĞDUN, İYİ Kİ VARSIN MAYIS. Arkadaşın, dostun ve radyo ailenin bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum. Sana sağlıklı mutlu sevdiklerinle beraber olduğun güzel bir gelecek dilerim.Herşey gönlünce olsun Mayıs.DOĞUM GÜNÜN KUTLU VE MUTLU OLSUN..

Filiz

New member
Bügun geride kalan bir yasinin doldurmanin mutlulugunu yasarken gelecegin sana yüregindeki tüm dileklerini vermesini diliyorum;eger yaninda olsaydim sana simsiki sarilir gözlerindeki isiltinin devam etmesini diler, yanagina kocaman bir öpücük kondururdummm iyki seni tanimisim iyiki varsin güzel insan seniiiii cokkk seviyorummmm... kardesinnnnn ne sifatta yüreginde beni hisediyorsannn oo benimmmm :))

MayıS

Sayfa Yöneticisi

Merhaba Dostlarım...

Ben Mayıs60... nickinin kendini anlattığı bi bahar insanı...
Annemle babam 1945 de evlenmişler... 15 sene çocukları olmamış... annem hersene hamile kalsada bebekler durmuyormuş... bir anneler günü radyo programında o kadar ağlamış sabaha kadar o kadar çok namaz kılıp Allah dan çocuk istemiş... gece rüyasında beyaz sakallı bi dede; kızım ben de senin için Allah a yalvarıyorum demiş...
veee... senesine ben dünyaya gelmişim... bunun için doğum günüm genellikle Anneler Günü ne denk gelir...

Bu benim hikayem... 13 Mayıs 1960 ... yarım asırı devirdiğim bir ömür... bütün dostlarım bilir ne yaşımdan ne cismi şeklimden hiç utanmadım ve saklamadım... Allah ım beni bu şekille yaratmış... bütün bunlar elimde değildi...
Ancak benim elimde olan bişey var... İNSAN OLABİLMEK...

İnsan olmak önce hep iyi düşünmekten geçiyor... Arkamızda bırakacağımız tek nida... iyi insandı...
Tabi iyi insan olmak yalnız sizden de geçmiyor... Doğru dostlarla beraberliklerinizdede onlardan da iyilikler kapıyorsunuz... Kendi yanlışlarınızı düzeltmeye çalışıyorsunuz... Bende bunu hedefledim... Dostlarımdan çok şey öğrendim...

İşte MayısFm de yıllar içerisinde tanıştığım biiii sürüüüü güzel gönül dostlarımla biz bunu başardık... Birbirimizin kusurlarını aramaktansa güzel yanlarını görmekte onları geliştirmekle dostluklarımızı pekiştirdik... ben değil biz olmayı başarmak... Ben bir kıvılcım yaktım ama asıl alev olmayı başarmak bütün dostlarımla oldu...

Sözde değil gerçekte güzel bir aile olmayı hep birlikte yaşatıyoruz... Orda bir köy var uzakta, gitmesekde kalmasakda o köy bizim köyümüzdür... Ben iyi biliyorum ki; bütün dostlarımın 12 ay 7 gün 24 saat kapılarını çalabilirim... Onlar içinde benim kapım herzaman açık... Bu güven içerisinde olmak... Muhteşem bir duygu...

Bütün dostlarımın övgü dolu cümlelerine elbette çokkkk teşekkür ediyorum... Ancak biliyor ve güveniyorum ki paylaşmak birliktelik ile olur... Tek başına birey nedir ki... Biz bütünü sağlıyoruz...

Hiçkimsenin birbirinden bi çıkarı olmadan bizler birbirimize sevgi ile bağlıyız...

Sevgi sıcaklığında sunulan herşey ne kadar değerli ne kadar lezzetli ne kadar güzel... İşte bütün bunlardan emin olarak beni hatırlayan, emeği geçen, yanımda olan dostlarıma minnetlerimi şükranlarımı sunuyorum...

Kendimi sizleri tanıyor olmaktan dolayı şanslı sayıyorum...

Bana sunduğunuz bütün güzel temennilerinizin mislilerini Allahım sizlere de nasip etsin... Sizlerin acısını yokluğunu göstermesin... Benim sevdiklerime bişey olmasın...

Sayfamı çokkk beğendim... Temalarımı çokkk beğendim... Emeklerinize yüreklerinize sağlık...

Hep birlikte elele gönülgönüle yolumuza devammm...

Teşekkürlerimle...

...C!GDEM...

Paylaşımcı Üye
nice güzel yaşlara ablam sevdiklerinle sağliıklı huzurlu mutlu....

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi

Sevgili ABLAM. Sen her şeyin en güzeline, güzel olana layıksın. Yeni yaşında ve sonraki yaşlarında her şey gönlünce olsun. Ailenle MUTLU nice seneler dilerim.
Dün ağlıyordun, yeni doğmuştun, sonrasında arkadaşlarınla oyunlar oynuyordun, gülerek, eğlenerek, zıplayarak, bak bugün büyüdün bir cana iki can ekledin şimdi ise canlarınla Aile
kurdun şimdi acı tatlı mutluluğu paylaşarak nice seneler dilerim. MUTLU NEŞELİ SENELER DİLERİM.