Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Koç Burcu Aylık Burç yorumları

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
21 Mart - 20 Nisan
Venüs ay boyunca Kova burcunda seyredecek. Aşk yaşantınıza hareket kazandıracak. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Siz ani tanışmalardan çabuk etkileniyorsunuz. 5 Şubat ilginç bir tarih. Gökyüzünde Ay Venüs ve Uranüs etkileşimi var. Bir arkadaşın sürpriz bir partisinde ve bir yolculukta karşılaşacağınız ilginç bir kişi bir anda sizi sarabilir. Hızlı başlayan ve hızlı biten duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. Aşk yaşamınızda karışıklıklar meydana gelebilir. Kendinize dönük davranırsanız, hatalar yaparak duygusal kayıplar yaşayabilirsiniz.23 Şubattan sonra ilişkinizde sorun yaşamanız söz konusu. Partnerinizin sizden düşüncelerini veya sizin bazı sırlarınızın olabileceğinizi düşünmeye başlayacaksınız. Özel konularınızı kendiniz saklamak isteyeceksiniz. Bazı arkadaşlarınıza gizli yardım etmeniz daha sonra yanlış anlaşılabilir. Gizli işbirliği içinde olabileceğiniz konular söz konusu. Yeni tanıştığınız ve sevdiğiniz birçok arkadaşlarınızın projesine yardım edebileceğiniz bir dönem. Dikkatli olmanız gereken bir durumda söz konusu. Yanlış seçimleriniz sizi zarara uğratmasını istemiyorsanız; yardım etme duygunuzu dengelemelisiniz. Güneş–Ay ve Jüpiter Güçlü durumda. Büyük düşünüyor ve büyük oynuyorsunuz. Duygularınızın yanılmadığını görmek size mutluluk verecek. Akılcılığınız oldukça başarılı bir performans içinde gelişecek. Yeni bir kulübe üye olmak ve yeni arkadaşlar tanımak için zemin arıyor olacaksınız. Bu Ay