Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Kırık Bir Aşk Hikayesi...

gatri

Paylaşımcı Üye

şehire yakın bir köyde reşit adında bir çocuk yaşardı birde komşularının güzel kızı suna.
reşitle suna okula birlikte gidip birlikte oynayıp birlikte ders çalışırmış.
birbirlerini o kadar çok severlermişki 1saat görmeseler çok özlerler birbirlerini.

derken yurtdışıdan gelen sunanın babası ailesini alarak şehire taşınır
bu olayın üzerine reşit çok üzülür ve tam altı yıl boyunca suna;yı görmeden ama bir an olsun aklından çıkarmadan geçer .

artık reşit onbeş yaşındadır ve şehirde çalışmaya başlar bu arada sunanın oturduğu yeride öğrenir.
ve her gün sabah işe giderken ve akşam gelirken sunanın oturduğu apartmanın önünden geçer belki görürüm umudu ile.
birgün ordan geçerken sunada balkona çamaşır asmaya çıkmıştır bir an gözgöze gelirler.

-suna: sen reşit değilmisin diye sorar

-evet der ben reşitim ve sende sunasın

-aşkolsun der suna buraya kadar gelip bir merhaba demeden gidiyorsun

bu taraflarda biraz işim vardı ve sizin burda oturduğunuzu bilmiyordum diye yalan söyler reşit.

suna girmesi için ısrar eder babası yurt dışına gittiğinden annesi ve ablası vardır reşiti çok sıcak karşılarlar hatta annesi suna seni hiç unutmadı her gün seni andı derken reşit mutluluktan havaya uçacak gibiydi demekki sevgisi karşılıksız değildi.

o günden sonra reşitle suna sık sık buluşup parklarda gezip cafelerde sohbet etmeye başladılar.
ama aralarında tek bir sevgi sözcüğü geçmeden onlar sevgiyi sözlerde değil gözlerde ellerde ve yüreklerinde yaşıyordu.
en azından reşit öyle sanıyordu.

böylece yıllar geçti ve reşitin askere gitme zamanı sunaya evlenme teklif etti hiç olmazsa bir nişan takalım dedi.
suna reşite baktı bir süre,ve bak dedi seni seviyorum seninle gezmekten seninle olmaktan büyük keyif alıyorum,ama ben o köye asla gelin olarak gitmem.
reşit tek bir kelime etmeden arkasını dönüp gitti
reşit yıkılmıştı hayalleri vardı büyük umutları,ve orda ayrıldılar.
ama asıl yıkımı askerden döndükten sonra yaşayacaktı,o köye asla gelin gitmem diyen sevdiği kız o köyde yaşayan teyzesinin oğluyla evlenmişti.

BÜYÜK HAYALLERİN BÜYÜK UMUTLARIN HAYALKIRIKLIKLARIDA BÜYÜK OLUR.

Gatri

Son düzenleme:

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
BÜYÜK HAYALLERİN BÜYÜK UMUTLARIN HAYALKIRIKLIKLARIDA BÜYÜK OLUR. Maalesef Gatri süper bir eser emeğine sağlık

gatri

Paylaşımcı Üye
Sevgili Gatri dizeler böyle ise içindeki yangını düşünemiyorum, muhteşem bir kalemin var sakın yitirme.
O güzel yüreğine ve emeğine sağlık koca yürekli insan.

Sevgili Eylül
yukardaki yorumunu başka bir şiirim için yapmıştın
demişsinki (dizeler böyle ise içindeki yangını düşünemiyorum)
Sevgili Eylül
içimdeki yangın üstteki hikayede olduğu gibi anlatılmıştır

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Bir geldi mi ağır ölüm uykusu… Biter bu dünyanın çilesi.

Ömer Hayyam