Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Hakim

+-+10az20+-+

New member
Temel bankayı soymak suçu ile yargılanmaktaymış. Son celsede hakim yeterli delil bulunmadığı için temelin tahliyesine karar verir.

Temel bu güzel haberi duyduğu an Hakime seslenir:
- uy cözüni sevdigumun hacim beyi , yani şimdi bu paralar benumdur değil mu?

+-+10az20+-+

New member
Temel apartmanın onuncu katından yere düşmüş. Uşakları hemen koşarak yanına gelip sormuş:
“Ula Temel ne oldu ki”
Temel`de hemen cevabı verir:”VALLAHİ BEN DE YENİ CELDUM” :)

+-+10az20+-+

New member
Temel Ambulans şoförü olarak çalışmaktadır.
Günlerden bir gün bir otobüs kazası olmuş ve Temeller ambulans çağrısı alırlar ve hemen olay yerine gitmek için harekete geçerler.
Kaza yerine gittikleri zaman gördükleri manzara çok kötüdür. Her tarafta yaralılar, ölüler…
Yakınmalar yeri göğü inletmektedir.
Lakin adamcağızın biri diğerlerinden fazla bağırmaktadır. Temel de adamın
yanına gider ve bakarki adamın iki bacağı birden kırılmış.
Temel yaralıya basıyor fırçayı :
- Ula uşağum ayuptur bu senin yaptuğun. Şunun şurasında iki bacağun kırılmış sadece. Bak orada insanlar ölmüşler hiç ses çıkarıyorlar midur?

+-+10az20+-+

New member
Nasreddin Hocanın günün birinde hanımı vefat etmiş.
Aradan zaman geçtikten sonra eşi vefat etmiş bir hanımla evlenmiş. Hocanın yeni eşi hep ölen kocasından bahsedip duruyormuş. Hocanın eşi yatakta o gün yine kocasını anlatıyormuş. Ah ah benim kocam çok becerikliydi ,benim kocam çok çalışkandı deyip anlatıyormuş. Hoca daha fazla dayanamayıp kadını yataktan aşağı düşürmüş.
neye uğradığını anlayamayan kadın hocaya sorar. Hocanın hemen cevap verir.
-Eee evlendik evleneli bu yatakta sen, ben bide eski kocan yatıyor. Hepimiz bu yatağa sığamadık sende düştün

+-+10az20+-+

New member
Tır şoförü Cemal’in kamyonuna 6,5 metre yüksekliğinde mal yüklenmiş. Cemal’in muavini Temelmiş yükü aldıktan sonra yolda ilerlerken birden bir tünel ve önünde bir uyarı işareti görürler.
“DİKKAT!! Azami Yükseklik 4 metre”
Muavin Temel, etrafa dikkatle bakmış. Sonra Cemal’e dönüp :
-Gaza bas usta ! Etrafta polis molis görünmüyor

+-+10az20+-+

New member
Temel ve Cemal ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden kaçmışlar. Bunun üzerine doktorlar ve hastane yönetimi bütün gün iki kafadarı aramış… Bakmadık yer bırakmamışlar fakat bir türlü onları bulamamışlar. Akşam hastaneye döndüklerinde Temel ile Cemal’i hastanede görmüşler; Doktorlar: – Sabahtan beri sizi arıyoruz, nereye gittiniz? Temel: – Bugün prova yaptuk yarun kaçmayi düşüniyoruz

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Öğretmen, öğrencilerine sorular soracağını söyler. Birinci soruyu bilene ikinci soruyu sormayacağını belirtir. Şimdi söyle bakalım Mustafa, bir hindinin kaç tane tüyü vardır?

Mustafa:
- 9567 tane tüyü vardır!
- Mustafa nereden öğrendin bunu?
- Öğretmenim, hani 1. soruyu bilene 2. soruyu sormayacaktınız?

*selma*

New member
BEYAZ AT BENİM

Temel ile Dursun iki tane at almışlar. Fakat devamlı karıştırıyorlarmış. Hangisi kimin atı belli değil. O yüzden Temel'in aklına parlak bir fikir gelmiş ve atın bir tanesinin kuyruğunu kesmiş. Dursun'un ona inat o da diğer atın kuyruğunu kesmiş. Temel bu sefer atın bir tanesine boya ile işaret koymus. Dursun'da ona inat aynı yere aynı boya ile diğer ata işaret koymuş. Bakmış ki böyle de olmuyor. Temel Dursun'a :

-Ha Tursun bak bu böyle olmayacak Beyaz at benimki, siyah at da seninki olsun, demiş.