Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Facebook Klavye Kısayolları

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Facebook klavye kısayollarını kullanmaya başlamadan önce
kullandığınız işletim sistemi ve tarayıcıya göre değiştirici tuşlarınızı belirlemeniz gerekiyor.
Bu tuşları kullanarak klavye kısayollarını aktif edeceğiz.

Win & Chrome Win & Firefox Win & IE OSX & Firefox OSX & Diğerleri
Alt Alt + Shift Alt Function + Ctrl Option + Ctrl

İşletim sistemi ve tarayıcınıza göre üstteki tablodan tuşlarınızı belirledikten sonra bu tuşlar ile birlikte aşağıdaki kısayol tuşlarını kullanarak facebook üzerinde kısayol çalıştırabilirsiniz. Örneğin; windows işletim sisteminde firefox tarayıcısı kullanıyorsanız facebook anasayfasına Alt + Shift + 1 tuş kombinasyonu ile ulaşabilirsiniz.

İpucu: İnternet Explorer kullanıyorsanız, Alt + # tuşlarına bastıktan sonra kısayolun çalışması için tuşları bırakır bırakmaz enter tuşuna basmanız gerekiyor. Örneğin, Alt + 1 (tuşları bırakın) ve sonra Enter tuşuna basın. Facebook anasayfası açılacaktır. Ayrıca internet explorer için M kısayolu çalışmaz. Anasayfa için ayarlıdır.

M --Yeni mesaj kısayolu
? --Facebook arama kısayolu
1 --Profil sayfanız için kısayol
3 --Arkadaşlık isteği kısayolu
4 --MEsajlar sayfası kısayolu
5 --Bildirimler için kısayol
6 --Hesap ayarlarınız sayfası
7 --Gizlilik ayarlarınız kısayolu
8 --Facebook sayfası kısayolu
9 --Facebook gizlilik şartları sayfası
0 --Facebook yardım sayfası

Üstteki kısayol tuşları sadece üst rakam tuşları için geçerlidir. Sağdaki rakam tuşlarında çalışmazlar.