Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Eklentiler Hakkında

Administrator

★XENFORO★
Sayfa Yöneticisi
Forumda Rar eklenti si ile ilgili sorunlar yaşanıyor eklentilerinizi .zip olarak eklerseniz sorunsuz indirme olacaktır kısa zamanda inşallah sorun hallolucak.

Administrator

★XENFORO★
Sayfa Yöneticisi
Temaları rar dosyası ile foruma koyan arkadaşlar zip dosyası ile koyarlarsa daha iyi olur demek isdedim :)

*selma*

New member
Sevgili Admin arkadaşlar, sizlerden bir riacam var. Konu açıyorum fakat ön izlme yapamıyorum yaptığımda düzeltmeler yapılmıyor boş sayfa oluyor bu seferde konu açılmıyor, lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz. Şimdiden teşekkür ederim.[/

7. Mevsim

Paylaşımcı Üye
Ön izleme yaparsınız. Ön izleme sonrası düzeltme yapacaksanız eğer geri tuşuna basarak sayfayı bir önceki haline getirin yazdığınız yazı düzeltilmek üzere sizi bekliyor olacaktır.

7. Mevsim

Paylaşımcı Üye
Konuyu cevapsız görünce yardımcı olmak istemiştim. Özür dilerim işinize karıştığım için.