Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

birgün beni ararsan bir aynanın karşısına geç gözlerinin içine iyice bak

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Bitmek bilmeyen dertlerim, çözemediğim sorunlarım, dinmeyen acılarım, unutamadığım anılarım, gerçekleştiremediğim hayallerim, söyleyemediğim sözlerim var..
Hiç dokunmadan, konuşmadan, görmeden sevdiklerim var..
Sevmeyi ve sevilmeyi bilmesede sevdiğim, herşeye rağmen her dakika özlediğim,
Kim ne derse desin aldırış etmeden istediğim, çekip gitmesine rağmen beklediğim birisi var..
Aslında aklımda ve kalbimde hep o var
ve aklımı kaçırana kadar, kalbim durana kadar da hep o olacak..
Yanımda olmasada hep aklımda ve sol yanımda bulunacak, Hayallerimde karşımda, uyuyunca rüyamda olacak..
Şiirlerimde hep o olacak..
Yani istesede istemesede bir ömür benimle olacak..
Belki bir gün beni hatırlayacak, özleyecek, sesimi duymayı yanıma gelmeyi isteyecek..
Hiç bir şey yaşanmamış gibi gitmişti ya bu konuda çok iyidir kendisi, belkide hiç bir şey yaşanmamış gibi geri gelecek..
Yaptıkları için pişman olacak ama bu onun için çok zor olacak kahrolacak..
Belki geçmişi hatırlayacak dayanamayıp beni arayacak ama ulaşamayacak, ulaşmaya çalışacak..

Eğer olurda birgün beni ararsan bir aynanın karşısına geç gözlerinin içine iyice bak,
ve benim gözlerime baka baka hiç utanmadan söylediğin yalanları hatırla,
Hatırladıkca saatlerce ağla kötü kötü, pis pis bakan o gözlerden arınıp temizlenene kadar ağla eskisi gibi bakana kadar ağla..
Tüm yaptıklarından, yalanlarından pisliklerinden, hatalarından temizlenene kadar ağla,
Hani seni ilk gördüğümdeki o tertemiz bakışların, tertemiz kalbinle yüreğimi yakışların vardı ya işte o saf halini alana kadar ağla..
Kendine gelene kadar ağla..
Saatlerce ağla günlerce ağla hiç durmadan ağla..
o gözlerle beni asla göremezsin bunu anla..
Çünkü eskisi gibi tertemiz bakmıyorsun ki bana..

Lütfen beni aramadan önce kendini ara..
kendini bulunca beni ara..
kendine gelmeden beni asla arama..

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Belki bir gün beni hatırlayacak, özleyecek, sesimi duymayı yanıma gelmeyi isteyecek..
Hiç bir şey yaşanmamış gibi gitmişti ya bu konuda çok iyidir kendisi, belkide hiç bir şey yaşanmamış gibi geri gelecek..