Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi

MART AYINA BAKIŞ
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Burcunuz üzerinde, 17 Mart tarihine kadar gerileyecek Merkür, astrolojik olarak çok dikkatli olunması gereken bir süreç. Çünkü Merkür Balık burcunda zihinsel anlamda kolayca dağılmaya, yanlış kararlar alınmasına neden olabilir. Bir mesele üzerine odaklanmak pek kolay olmayabilir. Özellikle yaşamınızla ilgili çok önemli bir konuda karar alınacaksa lütfen enine boyuna düşünelim. Sizi bu dönemde emin olunuz ki, sezgileriniz koruyacaktır. Ben derim ki, etrafınızda olan biten her şeye iyi bakınız. Dolduruşa gelmeyiniz. Araştırınız, soruşturunuz. Ufak tefek meseleleri sorun etmeyiniz. Bir problem varsa aklı başında insanlarla konuşunuz. Negatif enerjili insanlardan uzak durunuz. Ticari konularda, ilişkiniz, aileniz, eğitim ve bireysel girişim, yuvanızla alakalı mevzularda geri hareket bitene kadar yeni bir karar almayınız. 20 Mart sonrası gayet özgür bir şekilde iş hayatınız, mali ve ilişki konularında atak davranabilirsiniz. Yeni bir iş için adım atabilirsiniz. Ancak harcamalara dikkat edelim. Özellikle 27 Mart itibariyle dengeli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Bir borcun ödenmesinde sorunlar, bir davanın çözümlenmesinde problemler yaşanabilir. Partnerinizin veya iş ortağınızın mali durumuyla yakından ilgilenmeniz gerekebilir.