Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Anton Cehov

06Orbey

New member
Ben insanda mükemmelliğe asla inanmıyorum.Her insanın mutlaka zayıf yanları ve kusurları vardır. O yüzdende böyle kesin yargılar hükümler konulamaz insanlara.İnsanda mükemmelliğin ölçüsü nedir? Fiziksel güzellik mi? Zeka mı? Terbiye mi? Eğitim mi? kültür mü? Zenginlik mi. Yada bunların hepsi ve daha fazlası mı? Bireyden bireye mükemmelliğin ölçüsü değişebilir. O yüzden de insanda mükemmellik aramak hatadır. Anton Çehov gibi ünlü olmuş insanların da sözleri tartışmaya açıktır. Bizim atalar da demiştir ki "Gönül kimi severse güzel odur"güzel sözü içine mükemmellik kavramını da alabilecek daha mütevazi bir sıfattır.Güzel bulmuşsan seversin.. Sevgi ise taş yürekleri yumuşatan, dik başları eğdiren, yani yapmam dediğin birçok şeyi yaptırabilen sihirli bir duygudur.Yine çok yazdım...:((