Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

anneler günü için e kart 1 dsg çiğdem

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Harkuladee olmuş ben pilimi pirtimi toplayip sende kalmayami gelsem 15 30 yıl ancak ögrenirim bunları yapmayı:)

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi

force13

Member
Harkuladee olmuş ben pilimi pirtimi toplayip sende kalmayami gelsem 15 30 yıl ancak ögrenirim bunları yapmayı:)
bende çok begendim ama ögretmiyor ki cs5 de bir hile var bu nedenle cs5'i bırakıp cs6 'ya bile geçmiyor :mad: hep böyle şeyler yapıyor ben cs6 kurmuyorum artık böyle şeyler yapamıycaksam cs6 neden kurayım ki :( cs7 yi bekliycem inş. onla yapabilirim bide eylül seni radyoda gördüm o senmisin :D ve birşey daha diycektim ama işte demiycem dersem çok hava atarmı ki neyse diyecem :mad:. şimdi cs6 biliyor olman veya basit cs5'i biliyor olman veya çok iyi biliyor olman böyle şeyler yapabilecegin anlamına gelmiyor şu tasarımı planlamak önemli olan bu o kelebekleri oraya koyman nerden aklına geldi işte böyle aklında tasarım oluşturamadıgın sürece çok iyi olan program cs6 yı bilmen veya basit eski program cs5 i çok iyi biliyor olman birşey degiştirmez

force13

Member
bunuda demeden geçemiycem :D biyere giderken pil mi götürüyorsun haha pilci eylül :D

ben dr olsaydım sen hasta olarak bana gelseydin sana radyo hastalıgına yakalanmışsın diye teşhis koyardım radyoya bir süre girmemelisin ve wordde hergün biraz yazı yazmalısın diyede reçete yazardım

harkulade kelimesinide okan bayulgen çok sık kullanır normal halk dilinde bu kelime hiç kullanılmaz biz taş çatlasın en fazla harika deriz tvde okanı çok izlediginide ögrenmiş olduk sana okanı izleme yasagı koymıycam merak etme :D