Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Angry Birds Transformers APK v1.1.25 Modlu

|Ukyo|

Game Master

Angry Birds Transformers APK OBB DATA v1.1.25 Para Modlu Full Android Oyun

Angry Birds Transformers APK OBB DATA v1.1.25 Para Modlu | Boyut: 126,07 MB | Gereksinim: 4.0+

Angry Birds ve Transformers bu aksiyon paketinde çarpışıyorlar, 3 boyutlu vurma macerası! Yumurta ateşleyicisi, yumurtaları gözü dönmüş Domuz Adasını talan eden robotlara çevirdi ama onları kim durdurabilir ki? Araba kuşlar, YOLA DÜŞÜN!

Sen hiç bir yaratık robot Angry Bird gördün mü? ARABA KUŞLARA gir! Bu cesur kahramanlar çetesinde Red Optimus Prime olarak, Chuck Bumblebee olarak yer alıyor ve… geri kalanıyla yakında tanışacaksın. Lazerleri var ve arabalara dönüşüyorlar. Ayrıca kolları ve bacakları var - bu bir ilk!

Ama cesur araba kuşlar Domuz Adasını tek başlarına kurtaramazlar - yumurta botları durdurmak için ezeli düşmanları DECEPTİDOMUZLARLA işbirliği yapmaları gerekiyor (Decepticonlar gibi sadece daha pis kokuyorlar). Bu ezeli düşmanlar bir ekip olup aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara koyabilecekler mi? Evet doğru...

- TOPLA! Eşi benzeri olmayan saldırı ve yeteneklere sahip bir kahramanlar (ve caniler) kadrosunu aç!

- İMHA ET! Sapanı evde bırak - bu sefer CİDDİ ateş gücün var!

- ARAÇLAR! Oh, evet! Araba, kamyon, tank veya uçak - düşen tehlikelerden kaçmak için dönüşüyorlar!

- GÜNCELLEMELER! Her Transformer için daha güçlü silah ve yeni yetenekler elde et!

- EKİBİ ETİKETLE! Iki botlu yıkıcı bir saldırı düzenlemek için bir arkadaşın karakterini ödünç al!

- TELEPODLAR™! Botlarını açmak, canlandırmak veya güçlendirmek için onları tara!

Ekran Görüntüleri:

GooglePlay:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Download
--Uploaded--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

--Turbobit--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

--Letitbit--
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Merhaba ukyo..Teşekkürler bizlerle paylaştığın güzel eğlenceli oyunlar için..
Merak ediyorumda hepsine bakıp oynuyormusun..fxxx
Ben sıkıldım oynadığım oyunlardan biraz strateji ve aksiyonlu tavsiye edebileceğin oyunvarmı:D:rolleyes:

|Ukyo|

Game Master
malesef çoğunu oynama imkanım olmuyor, ben fps türü oyunları seviyorum ilginizi çekiyorsa Modern kombat 5'i tavsiye ederim :)

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
canom aksiyon macera ve gerçek oyun ve belirli bir seviyeden sonra ücretle nakite çevirebileceğin bir oyun :) knight ilgilenirsen ama bagımlısı olma :))

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
ukyo bu oyun çok fena bagımlılık ediyor:))

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
Canom bir ara imperiaonline oynuyodum tam strateji..:D