Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ORHAN AFACAN kullanıcısının son içeriği

1. O

Yan gelip değil can verip yatiyor

İlahi hükümdür o saltanatı. Yan gelip değil can verip yatıyor. Tarihin gözdesi hep icraatı, Yan gelip değil can verip yatıyor. *** Ya pusuda, ya basılan mayında. Sıcak temasın daralan yayında. Hemde hayatının hilal ayında Yan gelip değil can verip yatıyor. *** Gönülleri, başları taht yapıyor...
  2. O

KERBELA ŞEHİDİ Hz.HÜSEYİN

Hazreti Hüseyin başımın tacı Şehitler şehidi içimde acı, Ayettir, hadistir acı, ilacı Haksız yere ölüm bu Kerbela da Vermez Fırat yudum su Kerbela da. ** Peygamber torunu. Oğlu Alin in Efendisidir genç cennet ehlinin. Nasıl vardı yezit vurmaya elin.? Haksız yere ölüm bu Kerbela da Vermez Fırat...
  3. O

Türkiye cumhuriyeti tapusu

Sahip olduk bir kere Türkiye tapusuna Yedi değil, yetmiş bin devlet gelse alamaz. Erkeklerimiz şahin, kadınlarımız suna “Türkiye Sevdamıza ”kimse kara çalamaz, *** Yedi kat olan gökyüzü alsancağıma mecnun “O“ dalgalanmazsa mavi yüzü, mavi kalamaz Dağlar, taşlar, ovalar Korkma sönmeze meftun Onu...
  4. O

Canli bomba tahmin edilen kişi

CANLI BOMBA TAHMİN EDİLEN KİŞİ Canlı bomba tahmin edilen kişi Makul Şüphenin Kanuni Tanımı. Bana yapa bilir o menfur işi. Bertaraf edin yakmadan canımı. İhmali getirir fazlaca takip, Huzuruma, canıma alçak rakip. Ummadığı anda kenara çekip, Bertaraf edin yakmadan canımı. Soğukkanlı olsa...
  5. O

Salavatlı Türkü,Kur'an'dan İsim

SALÂVATLI TÜRKÜ. AHZAB-56-HUCURAT-1-2----25.05.2015Salâvatlı türkü, Kur’an’dan isim. Küfüre kapılmış bir dini kesim. Kısılsın, kesilsin isterse sesim ““Geçemez önüne kimse Resulün.” Kutsallar yapıldı siyasi alet Rezalet üstüne, hem ne rezalet. Gereği yapar İlahi Adalet. “”Geçemez önüne kimse...
  6. O

Annesiz,Anneler Günü

Anneler günümü kırık gönülle Kaç defa annemsiz kutlamaktayım. Veremediğim bir kırmızı gülle Acılar içinde kıvranmaktayım!!! Kolları sarmaşık, yüreği aşktı. Sabırla, hoşgörü tercihi şıktı Babama deliler gibi âşıktı. Öyle bir aşk için zorlanmaktayım. Kırmızı gül onun için Uhut'tu. Onu...
  7. O

Kaçirilan çocuklar

Kuzucukları kurtlar kapıyorlar Fırat'ta. İnleri Kandildedir, niyetleri besbelli. Anaların yüreği paniktedir sıratta Kaçırılan Çocuklar iki bin üç yüz elli. İmralı, söylerse çocuklar eve dönermiş İmralı söylemezse pek çok ocak sönermiş Nevruzda silahsızlanmayı, barışı önermiş Kaçırılan Çocuklar...
  8. O

En güzel arkadaş bence- hacı arkadaşı-orhan afacan

HACI ARKADAŞIM Ne zaman seni görsem, Kâbe’deyim Sık görüşelim Hacı Arkadaşım. Kâbe’yi gören gözünden öpeyim, Sık Görüşelim Hacı Arkadaşım. Hastalanırsan yine başındayım Pamukla su verme telaşındayım. Sana hizmette hep genç yaşındayım Sık görüşelim Hacı Arkadaşım. Anlatma sık sık gördüğün...
  9. O

RAVZANA GİDENLERİN-orhan afacan

RAVZANA GİDENLERİN Ravzana gidenlerin peşlerinden Öyle boyun büküp bakarak kaldım. Sana olan sevda ateşlerinden İçimde sevdana kıvılcım aldım. Ölmeden ravzanı görecek miyim. Zatına selamlar verecek miyim. Yeşil halıya yüz sürecek miyim Salatla,selamla yollara daldım. Anlatılmaz...