Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Aisenur_83 kullanıcısının son içeriği

1. A

Kadir Gecesini Aramak..

İmam-ı Şa'rani Hazretleri, Kadir Gecesi'nin kaçıncı gece olduğunu, Ramazan-ı Şerif in giriş günlerine göre şöyle tesbit etmiştir: *Pazar günü girerse, 28'i 29'a bağlayan gece. *Pazartesi günü girerse, 20'yi 21'e bağlayan gece. *Salı günü girerse, 26'yı 27'ye bağlayan gece. *Çarşamba günü...
  2. A

Aşk' ın Sırrı..

Sordum, AŞK'ın sırrı nedir? Dedi: Yâr' da yok olmaktır.. Sordum, Yârin isteği nedir? Dedi: Samimi olmaktır.. Sordum, samimiyet nedir? Dedi: Hep yâre bakmaktır.. Sordum, bu nasıl olacak? Dedi: Nefsi bırakmaktır.. Sen ve Ben gafletini aşıp, "BİZ" olanların rızkıdır AŞK...
  3. A

Kanser diye bir hastalik yok!

Bu sayfadaki yazilar cok müthis, ve bir cok "gizli dünya yönetenlerini" rahatsiz ediyor.. O kadar ki, mesela "World Without Cancer", yani "Kansersiz Dünya" isimli kitap, halen bir cok dillere cevrilmedi!.. Mesela malesef türkceye . DUA edin türkceye cevrilsin. Yani sunu bilin ki, KANSER diye...
  4. A

Mealesef :S

5. A

Günün Hadis-i Şerifi..

'' Kişinin yediği en temiz en helal şey, alın teri el emeği ile elde ettiği kazancıdır. '' (Hadis-i Şerif, Sünen-i Ebu Davud)