Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

hayat

1. Eylül

Hayat dersi

50 YAŞINA GİREN BİR ADAMIN DOĞUM GÜNÜNDE YAZDIĞI, HERKESİN OKUMASI GEREKEN 22 MADDELİK HAYAT DERSİ “Her gün ne kadar aptal olduğumu daha iyi anlıyorum. Aptal olmak normaldir. Ama ben 18 yaşındayken kendimi bir dâhi sanıyordum. Şimdi ise tam bir ahmak olduğumu fark ediyorum.” 1. “Deneyim, her...
  2. MayıS

Hayat ve Ölüm Allah ın Elindedir

Cerrahın telefonu çalar, arayan hastahane sekreteridir. Buyurun sizi dinliyorum. Sayın hekim, ağır hasta var, acele bütün işinizi bırakın gelin. Geliyorum deyip hekim telaşla yola düştü. Hekimi hastahanede hastanın babası hışımla karşıladı: Benim oğlum ölüm döşeğindedir, ne için bu kadar...
  3. MayıS

“Onlar ki yaşamımın en güzel günlerini birlikte geçirmiş olduğum insanlar...”

Bir öğretmen, derslerinden birinde şu hikayeyi anlatır: “Seyir halinde bir gemi... Yolcular, güverteye çıkmışlar eğleniyorlardı... Ancak, işler her zaman yolunda gitmez!.. Gemi, aniden bir kazaya uğradı ve denizin derinliklerine doğru batmaya başladı... Güvertedeki yolcuların arasında...
  4. Eylül

Eylülden inciler

O Bir Eylül Tek birikimi kocaman bir yalnızlık; Birazda hüzün. Yolun bir kısmını kat ederken kader baya bir çizik atmış. Tabi kaderi tek başına suçlamamak lazım, kadere eşlik edenlerde var şans, kısmet gibi. Esasında suçlu aramayalım yaşanacaktı yaşadık diyelim kısacası, iyi veya da kötü her...
  5. Eylül

Erken karar vermeyin

Efendim köyde bir yaşlı adam varmış.. Çok fakir.. Ama kral bile onu kıskanırmış.. Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki.. Kral at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış.. "Bu at, bir at değil benim için.. Bir dost.. İnsan dostunu satar mı"...
  6. MayıS

Gözümden Gönlümden Düşen Düşene

Ben yoruldum hayat, gelme üstüme Diz çöktüm dünyanın, namert yüzüne Gözümden, gönlümden, düşen düşene Bu öksüz başıma gözdağı verme Ben yanıldım hayat, vurma yüzüme Yol verdim sevdanın, en delisine O yüzden ömrümden giden gidene Şu yalnız başımı eğdirme benim Ben pişmanım hayat...
  7. Eylül

Serdar ortaç 2015 balim şarki sözleri

Kimse sana canım cicim balım demesin Kıskanırım seni başka biri sevmezsin Ben gülerim bırak hayat sana gülmesin Dudak benim başka kimse onu öpmesin Ne umutsuzluğun ne bu hayat oyunu Kendin hazırladın yavaş yavaş sonunu Ama bende kolay bitmez aşkın yine de Seviyorum aşkım yaşamayı seninle...
  8. MayıS

Hayat Uzun Bir Öyküye Benzer

1.Hikâye Kavak Ağacı ile Kabak Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş bir hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacı ile aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş...
  9. MayıS

Deniz Seki... Hayat İmdat... Şarkı Sözleri...

La lalalalala la la lalalalala la La lalalalala la la lalalalala la Hayat imdat ben çok yoruldum Yoruldum da bu sıkıntılar arasından boğuldum Yardım et Tanrım lütfen bana Sevmeyi bilmeyen sahte yüzler yok olsun La lalalalala la la lalalalala la La lalalalala la la lalalalala la Güven...
  10. MayıS

Aslan... Kuyu... Yılan... Fare... Bal...

Bir adam , Afrika'da yürürken arkasından bir aslanın koştuğunu görür. Hızla kaçarken tam önünde bir kuyu görür ve hızla kuyuya iner. İpe sarılıp kuyuya inerken.. Alt tarafta büyük bir yılan görür. Yılan hızla buna doğru yükselirken .. Ne yapacağım der. Üstte aslan altta yılan. O sırada iki...
  11. MayıS

Gözler Ufukta Kaybolunca...

12. MayıS

Öncelikleri Sıralamayı İyi Bilin...

Ne zaman; hayatında bazı şeyler çekilmez hale gelirse, Ne zaman; yirmi dört saat kısa gelmeye başlarsa, O zaman; kavanoz ve iki fincan kahveyi hatırlayınız… İşte kavanoz ve iki fincan kahvenin hikayesi Bir gün bir felsefe profesörü, elinde bazı malzemelerle derse gelir. Ders başladığında...
  13. MayıS

Salıncakdaki Sevinç Gibi Hayatın Tadı...

14. Eylül

Son defa sevebilmek

provası yok hayatın.ne yeniden yaşamak mümkün ne de yaşadıkları silebilmek. önemli olan,ilk defa değil son defa sevebilmek...
  15. MayıS

Aradaki Fark...

16. MayıS

Hayat Renkli Olmalı...

17. MayıS

Hayat Güzeldir...

Hayat güzeldir sevmesini yaşamasını bilene...!! Hayat güzeldir ufacık şeylerle mutlu olmasını bilene...!! Hayat güzeldir anın değerini bilene...!! Hayat güzeldir paylaşmasını bilene...!! Hayat güzeldir dostluk arkadaşlık kurmasını bilene...!! Hayat güzeldir içten gülebilene...!! Hayat güzeldir...
  18. " W£L!K£ "

Sonumdan Çok Endişeliyim

Şeker Küpü Olarak Doğduğumu söyledikleri bu hayatta, Neşe Küpü Olarak Devam Ettim... Bir ZaMan Sonra Zaka Küpü Oldum Birden... Derken Sabır Küpü.... Nihayetinde Şimdilerde Sinir Küpü gibiyim Ve Sonumdan Çok Endişeliyim...:D
  19. " W£L!K£ "

İnsan Hatalarından Ders Alsa

20. " W£L!K£ "

Hiç Bir Şey BENİM Değil YANIMDADIR

Hiçbir şey BENİMDİR deme Sadece Deki.... YANIMDADIR... Çünkü Ne altın Ne Toprak Ne Sevgili Ne Hayat Ne Ölüm Ne Huzur Nede Keder Daima Seninle KAlmazzzzzz.....