Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

bulut

1. Eylül

Flatcast radyo tema köprüden geçti gelin

Köprüden geçti gelin beyazlar içinde savrulan saçları hırçın yellerin bağrında gözlerinde söz vermişliğin günahı ve son kez çakan şimşekler şakaklarında kara duvaklar kapatmış yüzünü gök yüzü ağlıyor vermiş hüznünü köprüden geçti gelin kara duvaklar saklar yüzünü sevenlerin duaları besler...
  2. Eylül

Sen ilk şiirim gibisin

Sen ilk şiirim gibisin Güneşi sarmış karabulutlu bir günde yüzüme vuran yağmur damlasın. Kakabalıkta ki yalnızlığım, gürültünün ortasındaki tek sessizliğim. Sen yolda yürürken hayalini kurduğum, ama hayallerime sığdıramadığımsın. Ve bir okadarda ulaşamadığım. Denize bakan ağaçların arasından...
  3. Eylül

Bir Haraminin Oğlu

Bir grup Arap hırsızı, bir dağın başına yerleşmis, kervan yolunu bağlamış, gelip geçenleri soyuyordu. 0 taraflarda bulunan şehirlerin halkı bunların şerrinden titriyor, hükümetin gönderdiği asker de bir şey yapamıyordu. Çünkü, eşkıyalar dağın tepesinde sağlam bir kale yapmışlardı. O çevrede ne...
  4. Eylül

Serenad – Ahmet Muhip DIRANAS

Serenad Yeşil pencerenden bir gül at bana, Işıklarla dolsun kalbimin içi. Geldim işte mevsim gibi kapına Gözlerimde bulut, saçlarımda çiğ. Açılan bir gülsün sen yaprak yaprak Ben aşkımla bahar getirdim sana; Tozlu yollarından geçtiğim uzak İklimden şarkılar getirdim sana. Şeffaf damlalarla...