Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

test

1. Eylül

Açik öğretim lise - soru ve cevaplari onlina

Sevgili okurlarımızın sınavlarında yardımcı olacak onlina soru ve cevapları. Çıkmış ve çıkacak tüm sorular ve cevapları. Açık öğretim lisede okuyan okurlarımıza başarılar dilerim. http://www.aol.meb.gov.tr/onlinetest/index.php
  2. Eylül

Açıköğretim Lise Felsefe /mantık onlina test

Sevgili öğrencilerimiz, sınavlara hazırlanırken, geçmiş dönemde çıkmış sorulara da çalışınız. Bu sayede sınavlardaki başarınız artacaktır. onlina testlerde çözerek bilginize bilgi eklemenizde fayda var. Şimdiden başarılar dileriz. Felsefe onlina test 1 Test 1 Test 2 Test 3 Test 4 Test 5...
  3. MayıS

Farkındamıyız...

Soğuk bir Ocak sabahı, bir adam Washington DC’de bir metro istasyonunda, kemanla 45 dakika boyunca 6 farklı Bach eseri çalar. Bu süre içinde, çoğu işe yetişme telaşındaki yaklaşık bin kişi kemancının önünden geçip, gider. Kemancı çalmaya başladıktan ancak üç dakika kadar sonra, ilk kez orta...
  4. " W£L!K£ "

Anne adaylarının Yaptırması Gereken Test

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Prof. Dr. Namık Demir, anne adaylarının tamamen iyi niyetle, bebeklerinin sağlıklı olup olmayacağı kaygısı içinde ikili, üçlü, dörtlü, tüm tarama testlerini yaptırmak istediğini belirterek, bunlardan sadece birinin yeterli olacağını söyledi. Prof. Dr. Demir...