Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

lise

1. Eylül

Yarım kalmış bir aşk … meçhule giden bir gemi …..

“Artık demir almak günü gelmişse zamandan, Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan. Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol; Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.” Yahya Kemal’e ait olan bu şiir ile lise yıllarında edebiyat derslerinde karşılaşmayanımız yoktur. Hep bir ölümün...
  2. Eylül

AÇIK ÖĞRETİM LİSE KAYIT BAŞVURU TARİHLERİ ve KAYIT YENİLEME

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI I. DÖNEM İLK KAYIT KILAVUZU AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ İLE İLGİLİ BİLGİLERİNİZE ULAŞMAK VE MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI ÖĞRENMEK İÇİN ALO 147’Yİ 7/24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ. YENİ KAYIT İŞLEMİ YARDIM DOSYASI Bir öğrenciyi Açık Öğretim Liselerine ilk defa...
  3. Eylül

Açik öğretim lise - soru ve cevaplari onlina

Sevgili okurlarımızın sınavlarında yardımcı olacak onlina soru ve cevapları. Çıkmış ve çıkacak tüm sorular ve cevapları. Açık öğretim lisede okuyan okurlarımıza başarılar dilerim. http://www.aol.meb.gov.tr/onlinetest/index.php
  4. MayıS

Birinin Hayatında Fark

Okulun ilk gününde 5. sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkânsızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan...
  5. Eylül

2013-2014 Açık öğretim Lise Sınav Soru ve cevapları

GEÇMİŞ DÖNEMLERDE YAPILAN SINAV SORULARI VE CEVAPLARI Sevgili öğrencilerimiz, sınavlara hazırlanırken, geçmiş dönemde çıkmış sorulara da çalışınız. Bu sayede sınavlardaki başarınız artacaktır. Soru ve cevapları, aşağıdaki bağlantılardan bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Sınav Tarihi...
  6. Eylül

LİSE AÇIKÖĞRETİM 2014 1.Dönem soru cevapları

04.01.2014 Tarihli Açık öğretim Lisesi / Mesleki Açıköğretim Lisesi 1.Dönem sınav soru ve Cevap Anahtarı 1. Oturum 2. Oturum 3. Oturum
  7. Eylül

Tc inkilap tarihi

TC İNKİLAP TARİHİ (1) TEST 1 TEST 2 TEST 3 TEST 4 TEST 5 TC İNKİLAP TARİHİ (2) TEST 1 TEST 2 TEST 3 TEST 4 TEST 5
  8. Eylül

Açık öğretim sınav soruları ve cevapları

Açıköğretim Lisesi – 1. Dönem Sonu Sınavı 19 – 20 Ocak 2013 tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde yapıldı. Açıköğretim Lisesi I. Dönem Sınavı sorularını ve cevapları Öğretim Liseleri 1.Dönem Sınavı Soru ve Cevap Anahtarları OTURUM-1 OTURUM-2 OTURUM-3 OTURUM-4
  9. Eylül

Geçmiş dönemlerde çıkmış sınav soruları ve cevapları 2008-2013

GEÇMİŞ DÖNEMLERDE YAPILAN SINAV SORULARI VE CEVAPLARI Açık öğretim Lisesi sınav soruları ve cevap anahtarları. Sevgili öğrencilerimiz, sınavlara hazırlanırken, geçmiş yıllardaki, çıkmış sorulara da çalışınız. Bu sayede sınavlardaki başarınız artacaktır. Soru ve cevapları, aşağıdaki...
  10. Eylül

Açık öğretim lisesi 2012–2013 eğitim-öğretim yılı

B A Ş V U R ULAR Açık Öğretim Lisesi 2012 – 2013 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Kayıt Yenileme Başvuru Tarihleri: 04 Mart – 15 Mart 2013 Başvuru Yeri: • Açık Öğretim Lisesinde kayıt yenileyecek öğrenciler il ve ilçelerde Bulunan halk eğitimi merkezi ile meslekî eğitim merkezi müdürlükleri, I...
  11. Eylül

Ferdi özbeğen den kesitler

Ferdi Özbeğen Öldü - Ferdi Özbeğen Kimdir? (29.01.2013) Ferdi Özbeğen Öldü - Ferdi Özbeğen Kimdir? (29.01.2013)... Sanatçı Ferdi Özbeğen'in solunum yetmezliğinden hayatını kaybetti. Ferdi Özbeğen tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Usta sanatçı Ferdi Özbeğen, tedavi gördüğü Okmeydanı Eğitim ve...