Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ibrahim

1. MayıS

Yandım...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Yandım bir güzelin hasretinden cayır cayır Yandım yollarını gözlemekten gelmez hayır Yandım durmasını, bakmasını, kızmasını beklemekten Yandım çok yandım Yandım ellerini, gözlerini, sözlerini özlemekten Yandım çok yandım Ben bu hasretlerde yaşamaktan Ben bu özlemlere dayanamamki Yandım...
  2. MayıS

Ağzım Yanmış...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Of of of of Yanarım da boşa giden Günlerime yanarım Yanarım da sana verdiğim Ömrüme yanarım Yüreğimde depremler Beynimden geçiyor trenler Allahı’ndan bulsunlar Beni bende bitirenler Bir daha sevmem asla Ağzım yanmış benim Kör olası bir aşkta Canım yanmış benim Of of of of Ağlarımda...
  3. MayıS

Yalnızım...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Yalnızım geceden yalnız Yalnızım zamansız Umudum yok vaktim dar Gönlümde bitmez arzular Gittiler terkettiler Gittiler birer birer Vefasızlar hayırsızlar İçim yanar ciğerim sızlar Yaktılar yüreğimden Vurdular canevimden Vicdansızlar imansızlar Allah’ından korkmayan kullar Ezdiler yol...
  4. MayıS

Büyük Yalnızlık...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Sahte gönüllerde sevgi aradım Olmadı bir türlü olmadı gitti Virane gönlümü dolduramadım Dolmadı bir türlü dolmadı gitti Bu büyük yalnızlık bitermi bilmem Bir daha bu gönül severmi bilmem Ziyan oldu gönlüm ihaneti gördüm Benim buna ömrüm yetermi bilmem Düşmedi dilimden mevlâma duam...
  5. MayıS

Aşk Bebeğim...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Günaydınım iyi günüm hoş günüm Geçmesin sensiz asla bir boş günüm Bir gün göremessem o gün Üzgünüm üzgünüm üzgünüm gülüm Aşk bebeğim sana geleceğim Seni seveceğim merak etme Aşk sıcağım sana varacağım Seni alacağım merak etme Gülen yüzüm tatlı sözüm gündüzüm Sensiz geçen her gün veriyor...
  6. MayıS

Sevin Gönül...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Aman aman… Yanıyor yüreğim yanıyor Yine yine sevdalanıyor Başımda yeller dolanıyor Bahardan olsa gerek Sevin gönül Sevin yar geliyor Yar gelince Dünyalar geliyor Aman aman… Doluyor yüreğim doluyor Her nefeste aşk soluyor Bana bir şeyler oluyor Bahardan olsa gerek Sevin gönül sevin...
  7. MayıS

Yazılıyorum Sana...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Kaç kere dedim sana Öyle bakma bana Gözümü gözünden alamıyorum Serimi ellere salamıyorum Senden ayrı kalamıyorum Duramıyorum duramıyorum Asılıyorum sana kesiliyorum sana Yazılıyorum kız yazılıyorum Katılıyorum sana tutuluyorum sana Tutamıyorum beni tutamıyorum Kaç kere geldim sana Ne...
  8. MayıS

Nasıl Sevmiştim...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Şarkılar yazdım sana Milyonlar adını duydu Revamıydı bu bana Yapacağın bumuydu Işıklarımı aldın hasret bıraktın sana Bu güzelim dünyayı dar ettin sen bana Ben ne yokuşlar çıktım Ben ne duvarlar yıktım Sevgi çölünde acıktım Sığındım sana Ben dostluk deryasında Çok sevdim çok sevildim...
  9. MayıS

Anlarsın Zamanla...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Yalanmış herşey hiç yaşanmamış Bir ben hissetmişim bir ben anlamış Öyle mi zalim ruhun duymamış Ne kadar kolay diyorsun birşey olmamış Öyle mi zalim Sen sevgiye saygısı yok, sen ahretten kaygısı yok Yüreğinde duygusu yok, sen bu kadarlık şeysin Sana beddua etmem asla, bugününle dünü kıyasla...
  10. MayıS

Olamadım...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Gözlerim yollarda bekler dururum Bir selam bir haber hiç yollamadın Gözlerim yollarda bekler dururum Bir selam bir haber hiç yollamadın Sen bende hayatın tadı tuzuyken Ben sende bir damla yaş olamadım Yaş olamadım… Yaş olamadım ben Sen bende hayatın tadı tuzuyken Ben sende bir damla yaş...
  11. MayıS

Halil İbrahim Bereketi...

Vaktiyle Birbirini Çok Seven İki Kardeş Varmış. Büyüğü Halil. Küçüğü ise İbrahim... Halil, evli çocuklu. İbrahim ise bekârmış... Ortak bir tarlaları varmış iki kardeşin... Ne mahsul çıkarsa, iki pay ederlermiş. Bununla geçinip giderlermiş... Bir yıl, yine harman yapmışlar buğdayı. İkiye...
  12. " W£L!K£ "

MayisFm Akşamları Yayın Saati Akışımız...

Merhaba Mayisfm Dostları, sevenleri Ve Yayın alan arkadaşlarımız.. Bir KArar aldık Sizinde bilginize sunalım İstedim. Akşam Yayın akışımızı 20:00 - 24:00 arası Dj Arkadaşlarımız arasınDa DüzenLEdik... PAzartesi : MAyıs60 Salı : " W£L!K£ " Çarşamba : Orbey Perşembe : !brah!m Cuma : EyLüL...
  13. Eylül

Ben aşkı satın aldım

ben aşkı bir üveyikten satın aldım,yaşım onaltı o zamanlar bakır rengindeydi dağlar daha şıvan düşmemişti böğrüme daha deli deli esmemişti ruzigar kalbim acıya düşmemişti sanırdım bütün ırmaklardan koşacaktım halayda delikanlı başı olacaktım bıyıklarım yeni terlemişti gurbeti ismail...