Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

kahve

1. MayıS

Mola Zamanı

2. MayıS

İki Lafın Belini Kıralım

3. MayıS

Kadın ve Kahve

Kadınlar; Kahve gibidir... Pişene kadar acıdır... Piştikten sonra mutluluk verir... Bebek gibidir... Önce konuşmasını istersiniz sonra susmasını... Deniz gibidir... Ne zaman durgun ne zaman dalgalı bilemezsiniz... Sigara gibidir... Zararlıdır ama bırakması zordur... Otomatik kapı gibidir... Ne...
  4. MayıS

Kadın Hep Toplar

KADIN HEP TOPLAR !! Sabah kalktığında önce şöyle bir etrafı toplar. Sonra bir başına hazırladığı kahvaltı sofrasına tek tek çağırıp ev halkını toplar. Tabi birde karınları doyduktan sonra çil yavrusu gibi ortalıktan kaybolan ev halkının geride bıraktığı sofrayı toplar smile ifade simgesi...
  5. MayıS

Havuç... Yumurta... Kahve... Nasihat

Bir baba evlenmek üzere olan oğluna tavsiyesi Baba, ocağa aynı büyüklükte üç kap koymuş, hepsini suyla doldurup üçünün de altını yakmış. “Şimdi, istediğim her şeyden iki tane vereceksin bana” demiş oğluna. Sırasıyla havuç, yumurta ve kavrulmamış kahve çekirdeği istemiş… Oğlu hepsinden ikişer...
  6. MayıS

Burcu Güneş... Kahve Telvesi... Şarkı Sözleri...

Fincanın Dibinde Kahve Telvesi O geliyor diyor hem de aniden Bilmediğin biri başka yerlerden Hayalini kurdun çok öncelerden Böyle bir güzeli düşlüyordum ben Gelmez artık dedim Vazgeçtim birden Yarın olsun Erken bulacağım onu derken Baktım gördüm karşımda Kim kim kimlerden Tam da benim...
  7. MayıS

Bazen Bir Kahve Yudumlayıp Bir Şarkı Açarsın...

8. MayıS

Türk Kahvesi ve Suyunuz...

9. Eylül

Kahve Hakkında Gerçekler

Bir fincan kahve içerisinde su, protein, şeker, tanik asit, alkoloitler ve kafein barındırır. - Sabah tüketilen kahve, tasa ve stresi yok eder - Dozunda tüketilirse bu kahvenin gücü gerçekten mucizeler yaratabilir. - Düşünce akışını tetikler, dikkati arttırır, morali düzeltir. - Kahve içerek geç...
  10. Eylül

Saç rengi açmak

Günümüzde saç renginizi birkaç ton açabilmeniz artık markete giderek saç açıcı ürünler almak kadar kolay. Ancak asıl zor olan, bu saç açıcı ürünleri saçlarınıza uyguladığınızda başarılı sonuç alma olasılığı. Çünkü piyasa satılan hazır saç açma ürünlerini saçınıza uygulandığınızda muhtemelen...
  11. MayıS

Bu Muhteşem Villada Buyrun Size Bir Kahve İkram Edelim...

Böyle bir evde yaşamayı kim istemezki... Buyrun hep beraber konuk olalım... Kahvelerinizi nasıl alırdınız?