Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

forum

1. MayıS

Meyhane... Kerhane...

2. MayıS

Kapının Dili

Evlerin kapı tokmakları, penceredeki çiçeklerin gösterdiği mânâdan geri değildi. Kapı tokmakları çift halkadan müteşekkildi. Bunlardan, aslan başı motifli ve büyük olanı kalın, çiçek motifli ve küçük olanı da ince ses çıkartırdı. Eğer eve bir erkek misafir gelmiş ise, kalın sesli tokmağı...
  3. MayıS

4 Gülümseyen Ceset...

4. MayıS

Öfkelenince Neden Bağırırız...

Öfkelenince neden bağırırız? Hintli bir ermiş öğrencileri ile gezinirken Ganj nehri kenarında birbirlerine öfke içinde bağıran bir aile görmüş. Öğrencilerine dönüp “insanlar neden birbirlerine öfke ile bağırırlar?” diye sormuş. Öğrencilerden biri “çünkü sükûnetimizi kaybederiz” deyince ermiş...
  5. MayıS

Gençlik Gitmeden Elindekiyle Yetinebilmeyi Öğrenmek Gerek...

Bir kasabada çok güzel bir kız yaşarmış. Her yerden isteyenleri gelirmiş ama kız hiç kimseyi beğenmezmiş ve kimsenin teklifini kabul etmezmiş. Kızla aynı kasabada yaşayan birde genç varmış oda kızı çok severmiş ve kıza görücü göndermiş, kız bu gencin teklifini de kabul etmemiş. Bunun üzerine...
  6. MayıS

Superisi nin Kızı Sevgili Erva mızın Doğum Gününü Kutluyoruz...

Biz öyle güzel bir aileyiz ki... Dostlarımızın evlatları bizim de evlatlarımız... Sevgili Kızımız da öyle işte... Superimizin kızı ERVA... Doğum günün yeni yaşın kutlu olsun... Hiç unutma ki senin arkanda kocamannn bir ailen var...
  7. MayıS

Simetri ve Yamuk...

Benim SİMETRİ hastalığım var... YAMUK insanlara tahammül edemiyorum...
  8. MayıS

Büyük Yalnızlık...İbrahim Erkal Şarkı Sözü

Sahte gönüllerde sevgi aradım Olmadı bir türlü olmadı gitti Virane gönlümü dolduramadım Dolmadı bir türlü dolmadı gitti Bu büyük yalnızlık bitermi bilmem Bir daha bu gönül severmi bilmem Ziyan oldu gönlüm ihaneti gördüm Benim buna ömrüm yetermi bilmem Düşmedi dilimden mevlâma duam...
  9. MayıS

Superisi ve Erva...

10. MayıS

Png Çocuk Gifleri...

11. MayıS

Png Maskeli Balo Gifleri...

12. MayıS

Mayıs Fm Forum Üyelik ve Üyelik Esnasındaki Kuralları...

Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar...
  13. MayıS

Neyin Var?