Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

hayal

1. Eylül

Yeşil radyo tema 2015

2. MayıS

Çocuklarımızla Sohbet Ediyormuyuz?

Akatlar’da yürüyordum; kadın beni tanıdı ve selamlaştıktan sonra, sorusunu sordu: “Oğlum dersleri tamamen bıraktı; ne söylesem hiç fayda etmiyor. Ya arkadaşlarıyla buluşuyor, ya telefonda mesajlaşıyor ya da bilgisayarın başında oyun oynuyor. Ne yapacağımı şaşırdım, Hocam ne yapalım?” “Sohbet...
  3. Eylül

Hatrina düşeceğim

Kopkoyu bir sis içinde bir akşam Hatırına düşeceğim belki Bir an ıslayacak yağmur yüzünü Birden o tatlı demleri hatırlayacaksın Sonra sıcak yatağında uzun uzun Ağlayacaksın Ağlayacak.!Boğazında bir şeyler düğümlenecek Ah yanımda olsaydı diyeceksin Tüm yıldızlar gülecek haline Ay’da göz kırpacak...
  4. MayıS

Aradaki Fark...

5. MayıS

Misali...

___Gönlüme bir kor düşmüş, Benden habersiz yanar için için" HARMAN MİSALİ " ___Ben kendimi baharda, yazda sanırken, Yapraklarım sararmış " GAZEL MİSALİ " ___Dostu can da, canı dosta ararken, Dostlar ele karışmış " YABAN MİSALİ ___Gözlerim bağlanmış, aklımsa durmuş, Boğazında bıçak " KURBAN...
  6. " W£L!K£ "

Pul Hayal - Dinle

Pul Hayal Şarkı Sözü Bırak dedim küçücük hayallerin hiç mi olmadı En son ne zaman ağladın kimse duymadı Herkesin bir hikayesi var bunu onlar yazdı Bir tek ben vardım bir tek ben vardım o da yalnız bıraktı… Dayanmak istedim dayanmak istedim Gözyaşlarım bile yalnız bıraktı Bir dilek...
  7. MayıS

12 Şubat 2013... En Büyük Hayaliniz Nedir?

Hayal deryasına daldığınızda sizin en büyük hayaliniz nedir? Bir mevki mi? Bir ev mi? Yeni bir aşk mı? Seyahat etmek mi? Evlenmek mi? Çocuklar, torunlar mı? Sessiz sakin bir sahil kasabası mı?