Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

ihanet

1. MayıS

Maral... Kahretsin Sevdim Seni

Böyle olacağını biliyordum Hangi yüzle af diliyorsun şimdi Utanmayı bilmezmisin sen Pişmanmı oldun yoksa Değerimi kaybedince anladın değilmi Senin yaptığın varya ihanetten bile ağır geldi bana Hakaret etseydin keşke Sevmiyorum deseydin Ama ama hiç birşey söylemeden Son kez dinlemeden...
  2. MayıS

Bilmiyorsan SEVME...

Ben öyle herkesi sevmedim... Her seviyorum diyeni içime buyur etmedim... Şimdi kimse bana niye diye sormasın... Yürekten sevene, sevebileceğim bir yüreğe denk gelmedim... Bizde yaşamak var... Bırakmak asla... Sevmek var... Aldatmak asla... Bilmiyorsan sevme... Sevene de ihanet etme...
  3. MayıS

"Biliyorum"...

Bir Adam Anlatıyor Ve Bir Avukat Dinliyor: Karımı 1998'in Sonbaharında Kaybettim... Yedi Senelik Evliliğimizin İki Senesini Kanser Tedavisi İçin Hastanelerde Geçirmiştik. Karım , Her Evlilik Yıldönümümüzde İkimizin Fotoğrafını Çerçeveler, "Bunlar Bizim Hayatımızın Gölgeleri" Derdi...
  4. MayıS

Adam Gibi Adam...

5. MayıS

Zamanı Gelince Aydınlanmaya Mecbur...

Ben hala bıraktığın yerdeyim. Sakın düşünme, telaşlanma Hatta umursama! Geçmiş yılların verdiği bir yorgunluk var gözlerimde. Yazılmak istenmeyen cümleler, sayfaları kirletiyor şimdi. Ama eskisi gibi de acıtmıyorsun yüreğimi Bazı şeylere alışıyor işte insan. Ben olsaydım bırakmazdım...
  6. MayıS

Adı İhanet... Adı Yalnızlık...

Ey gözlerini gözlerimden kaçıran sevgili... Cümlelerimi gizlice okuyan Suskun adam! Bilirim alıngansındır, en çok da kırılmaktan korkarsın. Ve bilirim “seni seviyorum” cümlesi hiçbir şey ifade etmez sana. Çünkü o kadar çok duymuşsun ki, Bende sana söyleyecek yeni bir cümle kalmamış...
  7. MayıS

Bence Herikisi de...

8. " W£L!K£ "

Talihsiz

''At şarkı söyleyemediği için talihsiz midir? Hayır, ama koşamazsa talihsiz olur. Köpek uçamadığı için talihsiz midir? Hayır, fakat koku alamazsa talihsiz olur. İnsan aslanları boğamadığı ve olağanüstü işler yapamadığı için bedbaht mıdır? Hayır, o bunun için yaratılmış değildir. Ama...
  9. Eylül

70'li yıllar

Bir çift, kilisede mutlu bir nikâh töreni sonunda evlenmişler ve evlerine yerleşmişler. Birbirlerine sadakat yemini etmeyi de ihmal etmemişler. Kadının bir şey aklına gelmiş: "George" demiş. Öyle mutluyum ki, önümüzde de uzun bir ömür var. Ömrümüzü birlikte ve mutlu bir biçimde geçirmek için...
  10. MayıS

15 Mart 2013... İhanet eden mi ihanet edilen mi daha çok acı çeker...

İhanet... Elbette hiçkimsenin onaylamayacağı bir kavram... Sizce, ihanet eden mi yoksa ihanet edilen mi daha çok acı çeker... İhanet eden yaptığı bu pisliği örtbas etmek için bahaneler mi bulur... Kimler ihanet eder? İhanetle kirlenen sevgilerinde hala güven beklenebilirmi? İhanet edenin...
  11. MayıS

Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı...

Ağlamak İçin Gözden Yaş mı Akmalı? Ağlamak için gözden yaş mı akmalı? Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı? Sevmek için güzele mi bakmalı? Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı? Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır? Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı? Hırsızlık; para...