Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

sevgili

1. Eylül

Kocaniz sizi aldatirsa ne yaparsiniz

İTALYAN: Kocamı öldürürüm... İSPANYOL: Kocamıda sevgilisinide öldürürüm... ALMAN: Kendimi öldürürüm... JAPON: Önce sevgilisini, sonra kendimi öldürürüm... AMERİKA: Alacağım nafakayı hesaplamaya başlarım... KAHRAMAN TÜRK: Benim kocamn yapmaz :)
  2. MayıS

Yasemin Çonka... Eski Sevgili... Şarkı Sözleri...

Heryanı lime lime buruş buruş Bir köşeye atılmış unutulmuş Yırtık sepet içinde rengi solmuş Eski bir gömlek gibidir... Eski Sevgili... Vaktiyle binbir heves koşup aldığın Sayfalar arasında hayale daldığın Artık her satırını ezberlediğin Eski bir roman gibidir... Eski Sevgili... Gitgide...
  3. " W£L!K£ "

Gel Ey Yar - Welike

Ey yar... Gözlerimin mavisi sana hasret kaldı.. Usulca gel artık.. Sabah kahvem ol gel... Müziğin kalbe dokunduğu anda gel.. Öyle gelki, Saat tam seni gösterdiğinde GEL.... W£L!K£
  4. Eylül

Anlamli aci sözler

Ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere.. Oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.. Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir. Çocuk olsam yeniden.. Bir tek düştüğüm için acısa içim, ve kalbim...
  5. MayıS

Adı İhanet... Adı Yalnızlık...

Ey gözlerini gözlerimden kaçıran sevgili... Cümlelerimi gizlice okuyan Suskun adam! Bilirim alıngansındır, en çok da kırılmaktan korkarsın. Ve bilirim “seni seviyorum” cümlesi hiçbir şey ifade etmez sana. Çünkü o kadar çok duymuşsun ki, Bende sana söyleyecek yeni bir cümle kalmamış...
  6. " W£L!K£ "

Hiç Bir Şey BENİM Değil YANIMDADIR

Hiçbir şey BENİMDİR deme Sadece Deki.... YANIMDADIR... Çünkü Ne altın Ne Toprak Ne Sevgili Ne Hayat Ne Ölüm Ne Huzur Nede Keder Daima Seninle KAlmazzzzzz.....
  7. Eylül

Hey sevgili

Hava serin yazdan kalma bu gece. Kendimi dışarı atmak. Gökyüzündeki bütün yıldızları saymak isterdim. Çimenler yeşil minder, samanyolu üstüme farzet yorgan olmuş. Yine geceye katmışım sensisligi hayal edip deli deli yazıyorum seni. Yanımda degilsin farkındayım,ama içimde biryerler hissediyorum...
  8. " W£L!K£ "

14 şubattan sonra gel

Bu zamana kadar gelmeyen sevgili biraz daha sık dişini 14 şubattan sonra gel. Bu kadar dayandık bir kaç gün daha dayanırız. Masrafa sokma bizi :)
  9. " W£L!K£ "

Adamsın