Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

umut

1. gatri

Sen hiç benim olmadınki...

Seninle olmanın en zor yanı ne biliyormusun? Nerden bileceksin... Sen hiç benim olmadınki... Olsaydın özlemezdim seni,yanımdayken... Kıskanmazdım... Korkmazdım yollarda yürümekten... Islanmazdım yağmurda... Yıldızlara aya dert yanmaz... Her şarkıda sarhoş olmazdım... Korkmazdım seni...
  2. Eylül

Serdar ortaç 2015 balim şarki sözleri

Kimse sana canım cicim balım demesin Kıskanırım seni başka biri sevmezsin Ben gülerim bırak hayat sana gülmesin Dudak benim başka kimse onu öpmesin Ne umutsuzluğun ne bu hayat oyunu Kendin hazırladın yavaş yavaş sonunu Ama bende kolay bitmez aşkın yine de Seviyorum aşkım yaşamayı seninle...
  3. Eylül

Eski bir aşk,

Ben şu kısa boylu hayatta uzun boylu kederlerle acırım. Yorar beni şu telaş, şu karmaşa. Bir sığınak aranırken şu uğultuda, bir aşk gelir, bir yara. Bir yara… Bir yara daha! Eski bir aşk, yeni bir ayrılıktır her zaman. Bunu kuşlar sorar, yıldızlar da anlatır. Kimse bilmez be canım, bir yara bir...
  4. Eylül

değer

5. " W£L!K£ "

Sorun Senden Mesaj Gelmesi Değil

Sen de iyi bilirsin; umut etmek, kaybetmeye kendini alıştırmanın, son evresidir."
  6. " W£L!K£ "

Umut