Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

resim

1. Eylül

Kış Saati Nasıl Anlatılır.

Gölge etme yeter. Sıcak bir ortam istedik sadece, ne var bunda. Kavga etmemize gerek kalmadı 2 kişilik güneş süzülmesi yetiyor Benimdir benim olacaktır, patilerim geleni. Bizde kamp böyle, Rahat. Ben kıskanmıyorum, sıcağı seviyorum. Ayaklarımı ısıtacaktım uyumayı düşünmedim Biraz film...
  2. Eylül

Flatcast radyo temasi 2015 hatice

Güzel yayınlarda kullanman dleğimle hatice
  3. MayıS

Bir Kadın Gittiğinde

BİR KADIN GİTTİĞİNDE....... Kadınlar gittiklerinde arkalarında daha büyük boşluklar bırakırlar. Onlar bir gün... Çekip gittiklerinde, peşlerinde ‘yetim-öksüz’ kalan çok olur: Mutfaktaki dolap, perdeler, kavanozun içindeki eski düğmeler, özenle saklanmış küçülmüş giysiler, dolap diplerindeki...
  4. Eylül

Flatcast tema çatlamiş kaderime isyan

Kaderimin çatladığı bugünlerde, deli dolu mutluluklarımı şimdilik rafa kaldırdım. Belki tozlanacak belki küflenecek, elbette birgün lazım olacak biliyorum. Her kırılmışlıkların her çatlakların mutlaka ilacı var diye umut ediyorum. EYLÜL
  5. MayıS

Üç ü Birarada

6. MayıS

MayısFm Ailemiz Sevgili WeL!Ke mizin Doğum Gününü Kutluyor...

Sevgili WeLiKe miz Yeni Yaşın Hayırlı Olsunnn...
  7. MayıS

Ayna ya bakan ne görür...

8. MayıS

Yaşlı Kadın... Avukatlar ve Hakim...

Bir davada tanıklık etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çagırırlar Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır Ayşe Hanım Beni tanıyor musunuz ? Yaşlı teyze cevap verir Ah evet Avukat Bey sizi çocuklugunuzdan beri tanıyorum Siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir baş...
  9. MayıS

Gözler Ufukta Kaybolunca...

10. " W£L!K£ "

Mayis60'a tema resmi

Ablamm bu resmi görünce hemen sen geldin aklima... Mum, kadeh, ve ve kalem.. Çok güzel anlamlar ifade eden... Sana çok yakışacağına inanıyorum...
  11. MayıS

Png Sarı Çiçekler...

12. MayıS

Png Beyaz Çiçekler...

13. MayıS

Png Maskeli Balo Gifleri...

14. MayıS

Png Banklar, Merdivenler, Dallar...

15. MayıS

Ayaklarınızın Altına Dokunun...

16. MayıS

Çiçek, Ara Bordürler, Png Gifler...