Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

anne

1. MayıS

Değnekten Atınız Hiç Eksik Olmasın

2. MayıS

Edison... Akıl Hastası... Dahi...

3. MayıS

Çocuğum Yapamıyor Başaramıyor Demeden Önce

Disleksi Çocuğum yapamıyor, başaramıyor demeden önce mutlaka okuyun ! Biyolojik ritme saygı ! Çocuğu birinci sınıfa başlamış bir anne-baba çaresizlik içinde yanıma gelmişti. Çaresizliklerinin sebebi; 19 kişilik sınıfta 18 kişi okuma yazmayı öğrenmiş, bir tek kendi kızları kalmış okumaya...
  4. MayıS

İş Telefonları

5. Eylül

Canli yayinda istek şarki

Telefonla bağlandığı radyo canlı yayında ayrıldığı eşi ve annesi için istek bir parça "Ayrıdığım eşim ve Annesi için bir şarkı istiyorum " der bir erkek dinleyici Kadın spiker,"Ne kadar güzel,ne kadar medeni bir davranış.Ayrıldığınız eşiniz ve Annesi için bir istek yapıyorsunuz.Sizin...
  6. S

Anneye Mektup

Anne, benim küçük yüreğimde herkesi sevecek kadar yer vardı. Ben herkesi çok seviyordum. Ama sen insanların hep kötü olduklarını, onlara güvenilmemesi gerektiğini söyledin. Ben de artık insanları sevmiyorum…Anneciğim, bir türlü küçük kafam almıyor, bana başkasına vurmayı sen öğrettin. Ben...
  7. MayıS

Bir Çocuğun Şuuraltında Yatan Korkularını Resme Döküşü...

8. Eylül

Dostluğun Kuvveti

O akşam,yorgun argın işimden evime geri dönüdüğümde,yapmak istediğim farklı bir şeyler olduğunu fark ettim.Yorucu olmayan ama hoş şeyler... Odama kapanıp,dolabımın üzerindeki büyük kutuyu aşağıya indirdim.Üzerindeki tozu dikkate alırken,aynadaki ifademe gözüm ilişti,gülümsüyordum.Niye mi? O...
  9. Eylül

Anlamli aci sözler

Ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere.. Oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.. Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir. Çocuk olsam yeniden.. Bir tek düştüğüm için acısa içim, ve kalbim...
  10. " W£L!K£ "

Anne - Anlayana - Değer Bilene

11. Eylül

Anne

Günlerdir göremediğim yüzünün Sıcağını sindiremediğim kucağının Özlemini duyuyorum anne… Bir boşlukta gibiyim sensiz Akıp gidiyor zaman avuçlarımdan Bendini dinlemez ırmaklar gibi Durduramıyorum anne… Düşlerimde görüyorum seni, saçların bulutlar kadar ak, Gökyüzü kadar sonsuz sevgiler...
  12. MayıS

Sevgimizi Söylemekte Geç Kalmanın Kaybı...

21 senelik evlilikten sonra "aşk ışıltısını" canlı tutmanın yeni bir yolunu buldum. Bir süre önce, başka bir kadınla çıkmaya başladım ve bu aslında eşimin fikriydi. Bir gün eşim, beni çok şaşırtarak: "Biliyorum ki onu seviyorsun" dedi. "Ona da zaman ayırman gerekiyor" Karımın, ziyaret...
  13. MayıS

14 Şubat 2013... Analarımızın Sağlıklarında Yeteri Kadar Değerlerini Biliyormuyuz?

Anne... Ana... Ana olmak elbette zor, meşakkatli... Ancak biz evlatlar onlarak onların o fedakarlıklarının değerini anlayarak yeteri kadar değer gösterebiliyormuyuz? Onların bizler küçükken bizlere gösterdikleri sabrı, şefkati, emeği onlar bize muhtaç olduklarında biz...
  14. " W£L!K£ "

Zirve Daima Issızdır

15. " W£L!K£ "

Sahipsiz Ve Savunmasız