Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

temel

1. MayıS

Ferrari... Lamborghini... Murat124... Temel

Temel, yıllar sonra biriktirdiğiyle elden düşme Murat 124 alır. Arabasıyla memleketine giderken araba arızalanır. Yolun kenarına çeker, motor kapağını açar, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanaşır: — Hayrola hemşerim, arabanın nesi var? İstersen senin arabayı benimkine bağlayalım...
  2. MayıS

4 Gülümseyen Ceset...

3. Eylül

ateş böcekleri

4. Eylül

Archimedes (Arşimet)

Archimedes (Arşimet) (M.Ö. 287-212) Arşimet (Archimedes), M.Ö. 287 - 212 yılları arasında yaşamış Sicilya doğumlu Yunan matematikçi, fizikçi, astronom, filozof ve mühendis. Bir hamamda yıkanırken bulduğu iddia edilen suyun kaldırma kuvveti bilime en çok bilinen katkısıdır ancak pek çok...
  5. MayıS

Kim Vurdu...

6. MayıS

Üniforma...

7. Eylül

Kızılderili Avı – Fıkra

Temel ve Idris issiz gucsuz,agizlari aclikdan kokar bir sekilde gezerlerken bir kahveye girer ve otururlar ve konusmaya baslarlar;para yok pul ne bok yiyecegiz diye.Gaezetede is ilanlarina bakarken gozlerine bir reklam ilisir ve okurlar.Ilanda bir kizildereli kafasi getirene 1000$...
  8. Eylül

temelin gücü sinop yöresinin sırık kebabındanmış

9. " W£L!K£ "

Fıkra - temel- bahşiş

10. Eylül

Psikolojisi Temel kavramlar

11. " W£L!K£ "

Fıkra - Temel - İşaretle Konuşursa

12. " W£L!K£ "

Temek - Sıra Sanada Gelecek

13. " W£L!K£ "

Temel Hastanede

14. Eylül

Atta gideceğiz

Azrail Temel'in canını almak için gelmişti. Temel hemen bir çare buldu. İsaret parmağını ağzına sokup, ağuk guğuk sesleri de çıkararak bebek taklıdı yaptı. Azrail durumu anlamış ve Temel'in oyununu bozmamış, gitmiş. Ertesi ve daha ertesi günü Temel yine aynı numarayı yapmış ve kurtulmuş. Hatta...
  15. S

Ben zaten 8 fotoğraf makinesi getirmiştim

Temel'in vesikalık fotoğraf çektirmesi gerekir.Arkadaşı Dursun Temel'e : -Sen şuraya bir çukur kaz ben fotoğraf makinesini alıp geliyorum, demiş.Bir süre sonra Dursun gelmiş bir de bakmış ki Temel 8 adet çukur kazmış.Dursun şaşırmış. -Niye 8 tane çukur kazdın deyince. Temel : -8 adet...
  16. Eylül

Geçim çaresi

Siyasiler boş yere kavga ederse ekonomi de vatandaşa kalır... Temel, Dursun ve İdris’in parasızlıkları canlarına tak eder. Bir taraftan işsizlik bir taraftan geleceği kapkara bir siyaset... Ekonomi ve enflasyonu bırakan siyasiler devamlı kavga ederler... Bunlar da oturur geleceğimizi, yani...
  17. 1

Hakim

Temel bankayı soymak suçu ile yargılanmaktaymış. Son celsede hakim yeterli delil bulunmadığı için temelin tahliyesine karar verir. Temel bu güzel haberi duyduğu an Hakime seslenir: - uy cözüni sevdigumun hacim beyi , yani şimdi bu paralar benumdur değil mu?
  18. 1

CİN

Temel üzgün bir şekilde yolda yürürken ayağına bir şey takılmış. Ayağına takılan şey aynı Alâeddin’in sihirli lambasına benziyormuş. Temel zaman geçirmeden lambayı ovalamaya başlar. İçerisinden cin çıktığını gören Temel şaşırmış. Cin dile benden ne dilersen!, diye seslenmiş. Temel çekingen bir...
  19. Eylül

Bizum kari.

Mahkemede hakim, Temel’e sormuş: - Kiminle evlisin? - Bizum kariylan! Hakim sinirlenmiş: - E, herhalde, sen hiç erkekle evlenen duydun mu? - Duydum tabi, nasil duymadum!.. - Kimmiş? - Bizum kari.
  20. Eylül

Temel

:pTemel bir gün Dursun'un evine misafirliğe gitmiş.Yatma zamanı geldiğinde Dursun demişki; -"Bak Temel evde bir tane tuvalet vardır.Eğer ihtiyacın varsa şimdi yap.Çünkü bütün gece boyunca yapamazsın.Tuvalete geçmek için yattığın odadan bizim odaya geçmen gerekli.Beni ve ve Fadime 'yi rahatsız...