Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

bayram

1. Eylül

Mayisfm ailesi kurban bayraminizi kutlariz

2. MayıS

İki Önemli Konu... İki Yanlış Bilgi...

Çok kişi arasında yanlış bilinen iki konuya değinmek istedim... 1... "İki bayram arasında nikah kıyılmaz." Burada iki bayramdan kastedilen mana ramazan ve kurban bayramları arası demek değildir... Müslüman ın cuma günü de bir bayramıdır... Aynen busene denk geldiği gibi cuma...
  3. MayıS

Şambaba Tatlısı

Malzemeler : Keki için : * 1 su bardağı şeker, * 1,5 su bardağı irmik, * 1 su bardağı yoğurt, * Yarım su bardağı un, * 1 paket kabartma tozu, * 1 paket vanilya, Şerbeti için : * 3 su bardağı şeker, * 2,5 su bardağı su, * 1 tatlı kaşığı limon suyu. Yapılışı : Hamur kabınıza kek malzemelerini...
  4. MayıS

Ramazan Manileri

Göz aydın hepimize Mübârek günler bize Onbir ayın sultanı Hoş geldin evimize. Akşamdan pilavı pişirdim Gene karnımı şişirdim Çok mani diyecektim ama Defteri yolda düşürdüm Akşam ezanı dinlemek Sahur vakti yemek yemek Ramazana mahsus şeydir Gece davulcu söylemek Aldanma...
  5. MayıS

Mayısfm Djlerimizin 2014 Ramazan Bayramı Temalarımız...

6. MayıS

At, Evlat, Düğün, Ölüm...

Yürü dersin, yürür at. Dur dersin, durur evlat. Birde güzel oldumu avrat, Ne işin var düğün evinde, Düğün bayram senin evinde, gir oyna çık oyna... Yürü dersin, yürümez at. Dur dersin, durmaz evlat. Bir de çirkin oldumu avrat, Ne işin var cenaze evinde, Yas matem senin evinde, gir ağla...