Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

okul

1. Eylül

AÇIK ÖĞRETİM LİSE KAYIT BAŞVURU TARİHLERİ ve KAYIT YENİLEME

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI I. DÖNEM İLK KAYIT KILAVUZU AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ İLE İLGİLİ BİLGİLERİNİZE ULAŞMAK VE MERAK ETTİĞİNİZ KONULARI ÖĞRENMEK İÇİN ALO 147’Yİ 7/24 SAAT ARAYABİLİRSİNİZ. YENİ KAYIT İŞLEMİ YARDIM DOSYASI Bir öğrenciyi Açık Öğretim Liselerine ilk defa...
  2. MayıS

Edison... Akıl Hastası... Dahi...

3. MayıS

Talebe Olmak

Saçlara jöle, tırnaklara oje, sürülemez, spor ayakkabıyla okula girilemezdi. Erkekler kravat, kızlar fiyonk takmadan, yaka ve tırnak kontrolü yapılmadan derse girilemezdi. Sabahları bahçede sıra olunur, pazartesi sabah Cuma öğleden sonra müdür konuşma yapar, özel günlerden biriyse saygı...
  4. Eylül

Demokrasi

Bir akşam, çocuk babasına sormuş; - Baba, okulda yönetim biçimlerini inceliyoruz. Bana demokrasiyi anlatır mısın? Babası; - Bak oğlum, ben çok para kazanıyorum, yani kapitalistim. Annen paramızı idare ediyor, yani hükümet. Biz senin için çalışıyoruz, yani sen halksın. Küçük kardeşin...
  5. Eylül

Yanlış kıyafet seçimi çocuğunuzu hasta edebilir

Prof. Dr. Erhan Sesli, okullarda serbest kıyafet uygulaması ile çocukların sağlıklı giyinmesi konusunda anne babaların sorumluluğunun arttığını belirterek, "Mevsime uygun olmayan biçimde kalın giydirilen ve bu nedenle aşırı terleyen çocuklarda kas spazmları gelişebilir" dedi.Çocukların, doğumdan...
  6. Eylül

Dostluğun Kuvveti

O akşam,yorgun argın işimden evime geri dönüdüğümde,yapmak istediğim farklı bir şeyler olduğunu fark ettim.Yorucu olmayan ama hoş şeyler... Odama kapanıp,dolabımın üzerindeki büyük kutuyu aşağıya indirdim.Üzerindeki tozu dikkate alırken,aynadaki ifademe gözüm ilişti,gülümsüyordum.Niye mi? O...
  7. Eylül

SBS Başvuruları Ne Zaman Yapılacak

Son Başvuru Tarihleri 2013/ (Seviye Belirleme Sınavı Ne Zaman) Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı 2013- SBS Başvuru Kılavuzu'na göre, 8. sınıf öğrencileri başvurularını 4-22 Mart tarihlerinde yapacak. SBS Başvuru Tarihleri Ne Zaman, SBS Son Başvuru Tarihi 2013SBS Başvuruları Ne Zaman...