Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

mektup

1. MayıS

Birinin Hayatında Fark

Okulun ilk gününde 5. sınıfın önünde dururken, öğretmen çocuklara bir yalan söyledi. Çoğu öğretmen gibi, öğrencilerine baktı ve hepsini aynı derecede sevdiğini söyledi. Ancak bu imkânsızdı, çünkü ön sırada oturduğu yerde bir yana kaykılmış ismi Mustafa Yılmaz olan bir erkek çocuk vardı. Bayan...
  2. Eylül

Ağit ve tarihi anlatimi

Tarihin herhangi bir döneminde yaşanmış olaylar hem iyi, hem de kötü yönleriyle bu olayları yaşayan toplumun veya milletin kültür ürünleri içinde yansıtılır. Bunlarda hem tarihte yaşanmış olaylar yer alırken hem de bireysel üzüntü ve sıkıntılar da dile getirilmiştir. ağıt ve ağıt söyleme...
  3. MayıS

Ana dan Oğul ve Gelinlerine Mektub...

YAŞLI ANADAN BEŞ OĞLUNA MEKTUP Köyümüz şehirden yüksek mi yüksek, Baban ihtiyarlıyor oğul, bilmem netsek Söz dinlemiyor artık ahırdaki eşek, Gelinlerden biri gelip, hizmet etse oğul ! Sizi 9 ay 10 gün karnımda taşıdım Beş oğul bir kızım için yaşadım Şimdi halim kalmadı, gençliğimi...
  4. MayıS

Kim Vurdu...

5. " W£L!K£ "

Başımın Belası

Merhaba BaşıMın Belasıı... Her Gün Sana Bir Söz YaZacam... Bu Günün Sözüü : " başımın belası işimin ortası 2 deli." neden Niye diye sorma Sadece Okuuu.. Yazdığım Söz Seni Nereye GötürüyorSa Onu Hisset, Onu Düşün... Yazdiğim O an, Ne DüşünüyorSam, Ne hissediyorSam Yansıtan Bir söz Olur ama...
  6. Eylül

ANNA KARENINA ( bu hafta vizyona girdi)

Bu hafta vizyona giren ANNA KARENINA FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN! Yönetmen: Joe Wright Oyuncular: Keira Knightley, Jude Law, Aaron Taylor-Johnson Yüksek bir sosyal konuma sahip Anna Karenina, erkek kardeşi Oblonsky’den evliliğini kurtarmasına yardım etmesine dair aldığı mektup üzerine...
  7. MayıS

Terasta Martılarla Kahvaltı Ederken, Ben Hep Seni İzliyor Olacağım...

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları...
  8. MayıS

Ninenin Ölmüş Eşine Mektubu...

Ninenin Ölmüş Eşine Mektubu... Son GÜNLERDE; bir surat bir surat ki GELİNDE, çayımı bile yarım dolduruyor BEY. Allah'tan KULAKLARIM ağır işitiyor da, duymuyorum ne söylediğini…! Ama yinede HİSSEDİYORUM..! Beni, bu evde galiba istemiyor artık. Hey gidi günler heeey…! OĞLUNU bilirsin, vur...
  9. Eylül

Sanırsın

Sen, sana şiirler yazmadığımı sanırsın oysa, ben şiirlerimi yazarım da gönderemem sana, bir damla daha acılar ekemem yollarına, Acıdıkça sen dökülür, kan olur, düşer buz olur dağlarımda, cehennem sıcağından donan buzları açarım da göz yaşlarımla, korkarım yeniden kır çiçekleri çıkmaz diye...