Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

dizi

1. Eylül

Anılar, Düşler ve Önemsiz Şeyler/kitap tanıtımı

Anılar, Düşler ve Önemsiz Şeyler (Ortak Kitap II Ayrık Kuş) öykü dize Aykırı Kuş; Yirmi yazardan "Anılar, Düşler ve Önemsiz Şeyler" üzerine yüz öykü. (Tanıtım Bülteninden)
  2. MayıS

Gökhan Tepe... Adı Aşk Olsun... Şarkı Sözleri... Aramızda Kalsın Dizi Müzikleri...

Al beni yeni baştan yaz Cümleler kurup hayata dolduralım Her gece nefesinle uyut Saati kurup zamanı durduralım Aklıma gelince ağlarım, gülerim Kendime zor günler geçmiş kutlayalım İstersen adını hiç koymayalım Nazarlardan korusun diye Allah Yıllarca başımız bir yastıkta birlikte...
  3. MayıS

İstanbul Çakalları Tanıtım Fragmanları...

... İstanbul Çakalları Tanıtım Fragmanları...
  4. Eylül

22.05.2013 Çarşamba Saat:21:00 MUHTEŞEM YÜZYIL Neden yayınlanmadı?

Meryem Uzerli'den Hayranlarını Üzecek Haber Muhteşem Yüzyıl'ın dün akşam ekrana gelmemesinin arkasında Meryem Uzerli'nin rahatsızlığının yattığı ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümünün dün akşam ekrana gelmemesi merak uyandırdı. Fragmanları dönen yeni bölümü bekleyen dizinin fanları...
  5. Eylül

meryem uzerli beyaz show´da cok tatli

6. Eylül

işler güçler beyaz show'da Kanadı var uçsunnnn

7. MayıS

Genç Kafa lar Geliyor...

Müjdat Gezen Tiyatrosu Oyuncuları ve Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-Tv Bölümü Mezunlarının birleşmesiyle oluşan Genç Kafa grubunun hazırladığı dizi projesi...