Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

maniler

1. Eylül

Amerikan Atasözleri

Aslan bile kendini sineklerden korumak zorundadır.Alçakgönüllülük süstür,fakat onsuz daha başarılı olunur. Balıklar oltayla, insanlar tatlı dille avlanır. Barış zamanında bir yumurta, savaş zamanında bir öküzden daha iyidir. Bozuk yumurta bütün yemeği bozar. Düşmek suç değildir,düşüp kalkmak...
  2. Eylül

Maniler-2.sayfa

Kara tren ak tren Askerleri say tren Benim yarım kırkbeşti Postasıyla say tren İki çeşme yanyana Su içsem kana kana Bana ediresini ver Mektup yazayım sana Sergenlerde çekirdek Bostanlarda bitecek Ben isterim babamdan Dört davul sekiz köçek Evleri var üst başta Kundum dalda taşta Sen orada ben...
  3. Eylül

Maniler-1.sayfa

Bostanlarda fasulye Anam gitti gezmeye Ben anamdan örendim İnce boncuk çizmeyeKoyunum var karaman Gaybolursa araman Ben bir reçber kızıyım Şehirliye yaraman Dere boyu gidelim Koyun kuzu güdelim Sennen beni görmüşler İnkâr bayrım edelim Ak koyun kuzusuna Gün tutmuş postusuna Ne desen de...