Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

hayvan

1. MayıS

Kıvırmak; Kalçada şık duran bir eylemdir... Ruhunuza taşımayın...!

KIVIRTMAK Amerika'da bir süpermarkette, müşteri yarım kivi satın almak istiyor. Tezgâhtar bunun mümkün olmadığını söylüyor. Kavga ediyorlar. Tezgahtar koşa koşa müdüre çıkıyor: -"Efendim, hayvanın biri yarım kivi almak istiyor" der demez şöyle bir arkasına dönünce ne görsün, müşteri...
  2. Eylül

Sevgili ev sahiplerimiz

Sevgili ev sahiplerimiz………… Biliyoruz ki bizi istemiyorsunuz. Bizimle yaşamak sizin yaşam şeklinize biraz… zor geliyor. Bizler sizleri anlıyoruz fakat sizler bizleri anlamıyorsunuz. Bizler sizlerin evine davet edildiğimiz için geliyoruz. Davet etmezseniz asla gelmeyiz. Peki bizleri nasıl davet...
  3. MayıS

Hayvan Sahiplerinin Dikkatine...

Hepimiz tarafından yanlış bilinen bir konuya açıklık getirmek istiyorum... Evinizde beslediğiniz hayvanınızın aşılarını periyodik olarak yaptırıyorsunuzdur elbette... Onların aşılı olmalarına güvenerek de çok zaman oyun oynarken bizi ısırmalarında veya tırmalamalarında bizde...
  4. Eylül

Psikolojiye Giriş

5. Eylül

Adın Neydi – Fıkra

Avcılar aralarına yeni katılan acemi avcıyı sınamak isterler ve ellerinde bulunan; av kuşları ile ilgili kitabı çıkartıp bir sayfa açarlar. Bu sayfada bulunan kuşun gövdesini kapatıp bacaklarını acemi avcıya gösterirler, cevap alamayınca diğer resme geçerler… Ondan da cevap alamazlar ve birkaç...
  6. Eylül

Temalık karışık renkli resimler

7. " W£L!K£ "

Konyalıya Sormuşlar

8. MayıS

Hayvan Sahipleri Mutlaka Okumalı...

Bir Barınak Gönüllüsünün Mektubu Bu mektup Amerika – Kuzey Carolina’daki bir hayvan barınağının yöneticisinden gelmektedir. “Bu toplumun bu uykudan uyanması için çok şiddetli bir kalk borusu gerekli"… Ben bir barınak yöneticisiyim. Sizlere bir barınağın arka planında olan bitenleri anlatmak...