Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

sevgi

1. Eylül

Sevgiliye kavuş

Kalbedir bu yolculuk haydi yola çık O en büyük sonsuz Aşkadır tek varış. Ruhuna zulmetme sen, özedir dönüş Özlemle kavrulduğun sevgiliye kavuş. Aşkla yaratıldık biz yoğrulduk aşkla Kalbini katılaştırma sakın sen taşla, Gönülden içten dökülen bir avuç yaşla Hasretiyle sineni yakan sevgiliye...
  2. MayıS

“Tatlıya Bağlayalım” kitabından....

Gelin arabasında âdeta cenaze havası vardı. Gelin ve damadın ikisi de bir karış suratla, hiç konuşmadan oturuyorlardı. Düğün az önce bitmiş, evlerine gidiyorlardı. Arabaya oturana kadar düğünde ikisi de zoraki gülümsemişlerdi. Artık bütün enerjileri bitmişti. Oysa bu günü ne çok beklemişlerdi…...
  3. Eylül

Gelin kaynana mutluluğu

Günün birinde güzel bir genç kızsevdiği adamla evlenir ve aynı evde kocası ve kaynanası ile birlikte yaşamaya başlar. Çok mutludur, fakat kaynanası ile geçinememeye başlar. Kuşak farkı nedeniyle kişilikleritamamen farklıdır. Bu nedenle ve daha birçok küçük sebeple her gün kavga edip...
  4. MayıS

Doz u Artırın...

Bilge bir doktor; En iyi ilaç "ilgi ve sevgi" olduğunu söylemiş. Ya işe yaramazsa" diye sorulmuş. Gülümsemiş ve şöyle yanıt vermiş; "O Zaman Dozu Arttırın!...
  5. MayıS

Kadın... Kahve... Bebek... Deniz... Sigara...Otomatik Kapı... Termos... Gül...

6. MayıS

Aile Terbiyemiz...

Yaşlı kadın, usulca odasından çıktı. Salondan torunu ile gelinin sesleri geliyordu: "-Oğlum, sofra hazır, çorbanı koydum; haydi gel de soğutmadan ye!.." Salonun en kuytu yerine geçti, yerde kendine ait köyden getirdiği minderin üzerine oturdu. Çocuk, babaannesini görünce: "-Babaanneciğim...
  7. MayıS

Evlilik Yıldönümünü Hatırlayan Bey in Hikayesi...

Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu ta ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür. Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve...
  8. MayıS

Peri... Kırılan Kalpten Sevgi Bekleme...

9. " W£L!K£ "

Bu saatten sonra

Bu saatten sonra Ne sen bendeki sevgiyi gõrecek kadar ustasın. Nede ben sana sevgili gõzûyle bakacak kadar.çırak.
  10. MayıS

Yürekli...

11. Eylül

geceden arta kalan

Hayalini kurarken dudaklarım dudaklarının Sana dair şiirleer biriktirdim ceplerimde Sen yaramaz bir çocuktun ben uslanmaz aşık Oysaki ne sana nede sevdana doyamadı bu yürek Gitmelerin vardı saman alevi gibi birgelip bir gitmelerin Bense beklemedeydim hep sevilirim umuduyla Bana verdiğin son...
  12. Eylül

Vur da öyle git

İdam mahkumunun söz hakkı vardır Bari son arzumu sor da öyle git Arının çiçekte göz hakkı vardır Bir buse için dur da öyle gitMadem gidiyorsun bura son durak Ne adres, ne mektup, ne resim bırak Kendinden bir parça bir cisim bırak Saçından birkaç tel ver de öyle gitArdımdan bir damla yaş...
  13. Eylül

Ayrılık Sözleri

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını güçlendirdiği gibi.. Bir romandın okuyup da bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim. Eğer inceldiği yerden kopmasına izin...
  14. MayıS

Veda...

Her Kırılan Hayalin Altında Bir Yürek Ağlar. Güvendiği O İnsanın Gözlerine Bakarken Son Kez, Sırf Güçlü Görünmek Adına Umursamaz Davranır. Aslında Kendi İçinde Öyle Bir Savaş Verir ki, Karşısındakinin Yüzüne Tükürmekle, Boynuna Sarılıp “pes etme ne olur” Demek Arasında Gidip Gelir. Sevgi...
  15. MayıS

Sevgi Bir Lokmada Bir Abada...

16. Eylül

DOST'luk tatile çıktı

17. Eylül

Aşk Psikolojisi

Aşkın psikolojisi ve aşk bizi psikolojik olarak nasıl etkilemektedir, hangi hormonlarımızı harekete geçirir bizde ne gibi farklılıklar yaratır.Aşkın Kimyası:Beynin belli bölümleri aşkın başlatılması ilerletilip doyuma ulaştırılmasında farklı derecelerde rol almaktadır. Beyin korteksi ( dış...
  18. MayıS

Aşk İki Kişilik Bir Yolculuktur...

19. MayıS

Sevgi Varsa...

20. " W£L!K£ "

Acı Veren Tarafıyla Karşına Dikilir

Sevgi Güzel Görünür.. Görünür Ama!!! Sadece Maske Takmıştır... Sevgiye Düşte Bak , Yaşa Bak, İşte O Zaman Tanırsın Sevgiyi.. Farklı Yüzünü.. Maskesini Çıkarır.. Acı Veren Tarafıyla Karşına Dikilir...