Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

peygamber

1. Eylül

Allah var aramizda

2. Eylül

Asalet & Terbiye

Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum...
  3. Eylül

Allah Nasıl Misafir Edilir?

Musa Aleyhisselâmın ümmeti:- Ya Musa! Rabbimizi yemeğe davet ediyoruz. Buyursun bir gün misafirimiz olsun. Nemiz varsa ikram etmeye hazırız, dediklerinde Musa Aleyhisselâm, onları azarladı. «Nasıl olur, Allah (haşa) yemekten, içmekten ve mekândan münezzehtir» diyerek bir daha böyle bir şeyi...
  4. Eylül

Peygamberimiz’in şifa duası

Âise (r.a.)”den rivâyete göre Rasûllah (s.a.v. kendilerine bir hasta getirildiginde söyle duâ ederlerdi; Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama” Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin...
  5. MayıS

Sevdim Seni Mabuduma Canan Diye Sevdim...

Sevdim seni mabuduma Canan diye sevdim. Bir ben değil alem sana Hayran diye sevdim. Evlad-i iyalden gecerek Ben Ravzana geldim. Ahlakını meth etmede Kur`an diye sevdim Kurbanın olam Şah-i Rasül Kovma kapından Didarına müstak olan Yezdan diye sevdim. Mahşerde nebiler bile Senden medet ister...