Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

sen

1. MayıS

Gökyüzüm SEN ol birtanem

2. MayıS

Ben Her Bahar Aşık Olurum...

3. MayıS

Sen ! derim... Tamamlayamazsın...

4. MayıS

Bana Eksiklerimi Sorma...

5. züleyha

Sen

SEN bahardan sonra gelen sonbahardan önce giden sevgili, senin yagmurlarında ıslanmadımki ben gök gürüktüsü oldun hep kaçtın benden SEN her sabah güneşten önce dogan Aydan önce kaçan,yıldızları sayamadıkki hiç beraber seninle.hep gecelerimde olan ama hiç yanımda olmayan sen ne istedinki benden...
  6. Eylül

Herşey sen

sen hep yağmurda düştün avuçlarıma hep başımı yasladığımda ısıttım üşüyen yanlarımı dünlerimden arınırken bir günahın bedelini ödeyen yüreğimi sıcaklığında ısıttım sualsizce sorgularımın izinde bakışlarında yaşadım temmuzun sıcagını gölgeni takip ederken izim,kirpiklerimde asılı kaldı hep...
  7. " W£L!K£ "

Sen MutluSun ya Bende Mutlu Olacam...

"Özür dilerim, ben yine tutamadım kendimi. Yine nefret edemedim senden, yine bitiremedim seni. Ne kadar denesem de, silemedim içimdeki sevgini. Öyle çok özlüyorum ki seni, hayır senin yerinde olsam daha fazla kıyamazdım bana. Ama nasılda mutlusundur şuan, ahım kaldı sanıyorum ama, yok...
  8. " W£L!K£ "

Keşke

Keşke sen ben olsan; Seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan. Keşke ben sen olsam; Bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam..
  9. Eylül

Duygularım

duygularım sen beni bensiz yaşıyabiliyorsun, ben, beni sensiz düşleyemiyorum.
  10. Eylül

adın batsın

yüreğime bir gül çizdim kanlı yaş ile yaktın beni küle döndüm dumana döndüm nasıl edem nere gidem dertli baş ile bilemedim teli kırık kemana döndüm canım aldın, can evimden vurdun ya sende küstüm sana, faydası yok, geri dönsen de sende vefasız çıktın, sende hayırsız çıktın sen de...