Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

sadakat

1. MayıS

Kırk Yaşını Aşmış Kadın

-40 yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp 'NE düşünüyorsun?' diye sormaz. Umurunda değildir çünkü NE düşündüğünüz. -40 yaşını aşmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV'nin karşısında yanınızda oturmaz. Yapmak istediği bir şeyi yapar.Ve bu...
  2. MayıS

Kumrular Gibi

3. MayıS

Ahlak. Namus. Sadakat.

Ahlak... Namus... Sadakat... Paylaşmak istediklerim yıllardır şahit olduğum gözlemlerimin eseridir... Heyyy... Cinsiyeti kadın olan evliler... ( Hanım diyemiyorum; çünkü "hanım" olmak edep gerektirir... ) Eşinin soyadını taşıdığı halde, eşinin ekmeğini yediği halde başka erkeklerle...
  4. " W£L!K£ "

Aile İçi Eğitim Programı Eşlerin Birbirlerine Uyumu

Merhaba arkadaşlar Bundan birkaç hafta önce REMZİYE ÜNVER Hocamın konferansında bulundum çok önemli ve yararlı bir konu olan " Aile içi Eğitim " sunumunu kendisinden sizlerle paylaşmak için istedim. Kendisine çok teşşekkür ederim araştırmaları ve emeği için. Neden Aile Eğitim Programı...
  5. MayıS

Evlilik Yıldönümünü Hatırlayan Bey in Hikayesi...

Adam her evlilik yıl dönümünde eşine bir buket kırmızı Gül gönderir Bu ta ki adam ölünceye kadar devam eder Ve bir gün adam Ölür. Cenaze töreni yapılır taziyeler dilenir ve kadın bir başına yıllardır hayatı paylaştığı arkadaşı eşi sevgilisi olmadan evine döner. Neredeyse her gün ağlamakta ve...
  6. MayıS

Aşk İki Kişilik Bir Yolculuktur...

7. MayıS

Bence Herikisi de...

8. MayıS

Vefa Böyle Birşey...

Bir Vefa Hikayesi; Yaşlı bir adama sokakta yürürken bisikletli çarpmış ve hafif yaralanmış. Etraftakiler hastaneye götürmüşler. Hemşireler, röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler. Yaşlı adam huzursuzlanmış; “acelesi olduğunu, röntgen...
  9. Eylül

70'li yıllar

Bir çift, kilisede mutlu bir nikâh töreni sonunda evlenmişler ve evlerine yerleşmişler. Birbirlerine sadakat yemini etmeyi de ihmal etmemişler. Kadının bir şey aklına gelmiş: "George" demiş. Öyle mutluyum ki, önümüzde de uzun bir ömür var. Ömrümüzü birlikte ve mutlu bir biçimde geçirmek için...
  10. MayıS

15 Mart 2013... İhanet eden mi ihanet edilen mi daha çok acı çeker...

İhanet... Elbette hiçkimsenin onaylamayacağı bir kavram... Sizce, ihanet eden mi yoksa ihanet edilen mi daha çok acı çeker... İhanet eden yaptığı bu pisliği örtbas etmek için bahaneler mi bulur... Kimler ihanet eder? İhanetle kirlenen sevgilerinde hala güven beklenebilirmi? İhanet edenin...
  11. MayıS

Terasta Martılarla Kahvaltı Ederken, Ben Hep Seni İzliyor Olacağım...

Bir otobüs durağında karşılaşmışlardı ilk kez.... Biri tıpta okuyordu, öbürü mimarlıkta. O ilk karşılaşmadan sonra, bir kere, bir kere, bir kere daha karşılaşabilmek için, hep aynı saatte, aynı duraktan, aynı otobüse bindiler. Gençtiler, çok genç... Birbirileriyle konuşacak cesareti bulmaları...