Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

kedi

1. Eylül

Zülfü livaneli ve Kitapları

Romanları 30 dilde yayımlanan Zülfü Livaneli, 1946 yılında doğdu. 1972 yılında fikirlerinden dolayı askeri cezaevinde yattı, 11 yıl sürgünde yaşadı. Livaneli, 1999 yılında San Remo’da En İyi Besteci ödülüne layık görüldü. Müzik eserleri Londra, Moskova, Berlin, Atina, İzmir Senfoni...
  2. Eylül

Kış Saati Nasıl Anlatılır.

Gölge etme yeter. Sıcak bir ortam istedik sadece, ne var bunda. Kavga etmemize gerek kalmadı 2 kişilik güneş süzülmesi yetiyor Benimdir benim olacaktır, patilerim geleni. Bizde kamp böyle, Rahat. Ben kıskanmıyorum, sıcağı seviyorum. Ayaklarımı ısıtacaktım uyumayı düşünmedim Biraz film...
  3. Eylül

Hayata güzel bakalım yaşantımız olumlu olsun

Öyle sabah uyanır uyanmaz yataktan fırlama Yarım saat erkene kurulsun saatin. Kedi gibi gerin, ohh ne güzel yine uyandım diye sevin.. Pencerini aç, yağmur da olsa, fırtına da olsa nefes al derin derin... Yüzüne su çarpma, adamakıllı yıka yüzünü serin serin... Geceden hazır olsun, yarın ne...
  4. MayıS

Hayvan Sahiplerinin Dikkatine...

Hepimiz tarafından yanlış bilinen bir konuya açıklık getirmek istiyorum... Evinizde beslediğiniz hayvanınızın aşılarını periyodik olarak yaptırıyorsunuzdur elbette... Onların aşılı olmalarına güvenerek de çok zaman oyun oynarken bizi ısırmalarında veya tırmalamalarında bizde...
  5. MayıS

Eşinden Para Alamayanlara Duyurulur...

İki kadın hamamda muhabbet ederken laf kocalara gelir -senin eşin sana para veriyo mu? -vermez olur mu ne zaman istesem veriyo -aaa !! nasıl alıyorsun bana da söyle benim eşim hiç vermiyo... -"Annemin evine dönerim bida gelmem" diyorum -eee?? -oda hemen çıkarıp yol parası veriyo ...!
  6. " W£L!K£ "

Çok kötü Şeyler Olacak

7. " W£L!K£ "

KEdi sütü İç artık