Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

deniz

1. MayıS

“Onlar ki yaşamımın en güzel günlerini birlikte geçirmiş olduğum insanlar...”

Bir öğretmen, derslerinden birinde şu hikayeyi anlatır: “Seyir halinde bir gemi... Yolcular, güverteye çıkmışlar eğleniyorlardı... Ancak, işler her zaman yolunda gitmez!.. Gemi, aniden bir kazaya uğradı ve denizin derinliklerine doğru batmaya başladı... Güvertedeki yolcuların arasında evli bir...
  2. MayıS

Kadın ve Kahve

Kadınlar; Kahve gibidir... Pişene kadar acıdır... Piştikten sonra mutluluk verir... Bebek gibidir... Önce konuşmasını istersiniz sonra susmasını... Deniz gibidir... Ne zaman durgun ne zaman dalgalı bilemezsiniz... Sigara gibidir... Zararlıdır ama bırakması zordur... Otomatik kapı gibidir... Ne...
  3. MayıS

Deniz Elif Şarkı Sözleri

canım elif gözün ela güzelliğin başa bela bana gurbet sana sıla gelemedin elif elif nafileymiş cağırsamda uzaklarda ağlasamda el diline söz olsamda duyamadın elif elif duyamadın elif elif gönlüm derki dağlar duyun zirvenize beni koyun hep nazlıdır deli huyun sevemedin elif elif...
  4. Eylül

Sen ilk şiirim gibisin

Sen ilk şiirim gibisin Güneşi sarmış karabulutlu bir günde yüzüme vuran yağmur damlasın. Kakabalıkta ki yalnızlığım, gürültünün ortasındaki tek sessizliğim. Sen yolda yürürken hayalini kurduğum, ama hayallerime sığdıramadığımsın. Ve bir okadarda ulaşamadığım. Denize bakan ağaçların arasından...
  5. MayıS

Deniz Seki... Hayat İmdat... Şarkı Sözleri...

La lalalalala la la lalalalala la La lalalalala la la lalalalala la Hayat imdat ben çok yoruldum Yoruldum da bu sıkıntılar arasından boğuldum Yardım et Tanrım lütfen bana Sevmeyi bilmeyen sahte yüzler yok olsun La lalalalala la la lalalalala la La lalalalala la la lalalalala la Güven...
  6. MayıS

Deniz Seki... Sana Mı Kaldı... Şarkı Sözleri...

Hoşlanmadığım Sözler Duydum Dilinden Çoktan Beridir Anlayamıyorum Neyinim Ben Sana Mı Kaldı Bana Hesap Sormak Sana Mı Kaldı Her şeye Kafa Yormak Delirdin İyice Saçmalıyorsun Kendi Kendini Yiyip Bitiriyorsun Gel Bu İşi Yabana Atmayalım Dertleri Kederi Çoğaltmayalım Gel İpin Ucunu...
  7. MayıS

Deniz Seki... Gidenler Ağlatırlar... Şarkı Sözleri...

[B]Benim Canımın Yarısı Sende Biliyorsun İçimde Yine Tuhaf Bir Hüzün Bu Bilmediğim Tanrım Acaba Ben Aşktan Mı Korkar Oldum Yılların Hatası Bu Belki de Hiç Çözemediğim Gün Gelir Büyürsün Ya Birden Adını Unutur Uçarsın Gökyüzüne Gizlice Ve O Gül Yüzün Dudaklarımda Tuzun Soluğumda Bile İsmini...
  8. MayıS

Deniz Seki... Değerindesin... Şarkı Sözleri...

Bazen anlatacak şey bulamazsın ki Bazen de kendi kendine kızar durursun Elinden hiçbir şey gelmez olur Ne doğru ne yanlış o zaman görürsün Elinden hiçbir şey gelmez olur Araya araya buldum sanırım Kısacık bir ömrün hikayesi Topla çıkar, böl hep aynı sayısı Kalbin iyiyse cennet burası...
  9. MayıS

Deniz Seki... Çığlık Çığlığa... Şarkı Sözleri...

Rüzgar ılıkça esiyor geceye Yağmurlar öylesine çoşmuş ki Neden içim hala üşüyor gibi Yağmurda silinmiş sevdiklerim Çığlık çığlığa Titriyor deniz Ben seni çok özledim Yalnızca biz ikimiz Gül dikensiz olmaz Dikende gülsüz çok huysuz Gönül başa bela Uyumsuz
  10. MayıS

Deniz Seki...Seni Seveni Sev...

Hani bekleyince hiç geçmez zaman Hani sabır nerde? Yok olur o an Yalan canın yanar onu yanan anlar Solan güle bir sor, rengi önce niye al? Seni seveni sev, mutlu sen ol o zaman Sarıl her ana yarına belki yok zaman Fazla düşünme, ilk aklına geleni yap hemen Hayatı çok ciddiye aldıysan...
  11. MayıS

Deniz Seki... Nerelerdeydin... Şarkı Sözleri...

Kalemim mi kırık? Kâğıdım mı bitti? Bu aşkın sonunu bir türlü yazamadım gitti Bu nasıl ayrılık? Kalbim dağınık bin parça Gel toplayabilirsen halin varsa Bunca yıl nerelerdeydin? Aklınca emin eldeydin Sabra göre bunun adı aşk Maalesef? Yazarken elim seni yazıyor Akıl yaşta değil başta...
  12. MayıS

Deniz Seki... Dağnek... Şarkı Sözleri...

Her birimiz ayrı kırık hikaye Yürekler perişan, hep virane Tutunmak zor aşka bu devirde Bile bile kalpten gidiyoruz O deli yokuşları yürüyoruz Ve bu filmden hiç kopamıyoruz Kim kaybetti ki sen bulasın Bir o yana bir de bu yana Gönül kadri kıymeti bilmez Ağlayana anlayana? İki ucu...
  13. Eylül

İpliği Satmaya Gönderdim

Dul bir kadının altı çocuğu bir de ihtiyar anası vardı. Kadın geçimini sağlamak üzere, her gün göz nuru dökerek iplik eğirir, pazara çıkar ve anası ile çocuklarının rızkını temin etmeye çalışırdı. Bir gün bu dul kadın vefat eder, çocukların bakımı ise ihtiyar kadına kalır. Kadın pazara her...
  14. Eylül

Cimrilik Ateşi

Resul-i ekrem efendimiz, Kâbe’yi tavaf eden birinin gözyaşları içinde (Ey Beytin sahibi, bu beytin hürmetine beni affet) diye ağlayarak dua ettiğini görüp buyurdu ki: - Suçun nedir de bu kadar yalvarıyorsun? - Çok büyüktür, imkânsız anlatamam. - Yazık sana! Karalardan da mı büyük ve...
  15. Eylül

Evangelista Torricelli

Evangelista Torricelli, (1608 - 1647) Evangelista Torricelli 15 Ekim 1608'de İtalyanın Feanza şehrinde doğdu, 5 Ekim 1647 in Floransa'da öldü. Açık hava basıncı üzerine yaptığı deneyleriyle tanınan İtalyan fizik ve matematik bilgini. Çocukluğunda matematiğe olan merakıyla dikkatleri çekti...
  16. Eylül

Evim Sensin - Tek Parca

17. Eylül

Ilginç resimler 2