Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

bir

1. Eylül

Hayalet sürücü-1

2. Eylül

Lanetli Kiz Fragman 2012 Turkce Altyazi

3. Eylül

Sır - The Tall Man - 2012 - Tek Parça - Türkçe Dublaj - Full Film - Arif yılmaz

4. Eylül

Ago Paşanın Hatıratı Özeti Refik Halit KARAY

1-KİTABIN KISA ÖZETİ: Kitap kısa kısa hikyelerden oluşmuştur.kitabın birinci hikayesi ise kıtabın ismi olan “AGO PAŞA’NIN HATIRATI”dır. Ago Paşa,herkesin isminden dolayı yanıldığı gibi bir insan değil aksine bir papağandır.Zamanında bir kuşçu dükkanında...
  5. Eylül

Cem Yılmaz | Bir dahaki sefere kralsın be oğlum.

6. Eylül

Bir gün

Dün kopan bir yapraktı,düşen bir kuru daldı Bugünden güzel değil bulacağın yarında Aç ellerini bir bak yanan avuçlarında Dün gitmiş yarın yok bize bir bugün kaldı
  7. MayıS

Sevmedin Beni

bir ağacın kökünde kuruttum seni esen yelin soğugundan damıttım seni kan eyledim gözyaşımdan akıttım seni sinemi deldinde sevmedin beni etime kilitledim ruhum çıkmıyor bu hasret dağlamaktan ne zor bıkmıyor gönlüm sana dair kem söz dökmüyor bak del’ eyledinde sevmedin beni her güvercin sana...