Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

koku

1. Eylül

Yasemin Yağı ve Faydaları zararları

Yasemin Yağının Faydaları? Yasemin yağı, Çin ve Mısır'da çok eski yıllardan beri şifa için kullanılmıştır. Zeytin ailesindeki çiçekli çalılara özgü bir cins bitki olan yasemin, güçlü ve tatlı bir parfüm kokusu yayar. Cilde iyi gelen yanları olduğu gibi sağlık için de birçok faydası olduğu...
  2. Eylül

Bir şeye bakmak… o şeyi gördün anlamina gelmez.

Bilinen hikaye ama zaman zaman tekrar hatırlamada yararlı Adamın biri, ilk defa gittiği küçük bir kasabada şaşkın şaşkın gezindikten sonra yol kenarında duran bir arabanın yanına sokulmuş ve arka koltukta tek başına oturan çocuğa : – Buraların yabancısıyım demiş. Parkın hemen yanıbaşındaki...
  3. MayıS

Galatasaraylılara Hitaben...

Fatih Sultan Mehmed'in yerine geçen oğlu ikinci Bayezıd avdan dönüyordu. Bir an önce saraya varıp dinlenmeyi düşünürken atını durdurdu, havayı kokladı ve derin derin nefes alıp ferahladıktan sonra sordu: "- Bu güzel kokular da nereden gelir böyle?" Yanındaki vezirlerden biri cevap verdi: "-...
  4. Eylül

Yasaklı

Seni hissetmeden yaşamayı kabullendim, Özlemeyi kendime yasak ettim, Kokunu tenimden , düşümden seni çıkartamadım. Gözlerimde yaş olup benden ayrılacaksın diye yıllardır Ağlayamadım. D. AYAS