Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

macera

1. Eylül

Zaytung kitap tanitimi

Zaytung Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız Haber 2009- 2011 Zaytung'dan yakın geçmişin siyasi ve toplumsal gündemine ışık tutan dev bir eser. "Yakın geçmiş dediğin 2009-2011 yılları, ben zaten hatırlıyorum onu, napıcam ışık tutan eseri?" diyorsanız (ki haklısınız) en kötü ihtimalle de tuvaletinizde...
  2. Eylül

Sevginin Son Dileği

Kitabın Yazarı :Debbie Macomber Kitabın Çevirmeni :Nilgün Birgül Kitabın Yayınevi :Martı Yayınları Basım Tarihi : Ocak 2013 Sevgilim, Bu mektubun seni çok şaşırtacağını biliyorum... Michael, genç yaşta kanserden kaybettiği eşinin bıraktığı ve ölümünden bir yıl sonra okumasını istediği...
  3. Eylül

Hayvan Mezarlığı Özeti Stephan KİNG

Kitabın özeti: Louis karısı ve iki çocuğu ile Chicago’dan Ludlow’da ormanın hemen yanında bulunan bir eve taşındı. Eve yerleştiler ve daha sonra yan komşuları ile tanıştılar. Komşuları çok yaşlı bir çiftti. Jud ve Norma Crandall. Kısa süre sonra Jud ile Louis ahbab oldular. Her akşam birlikte...
  4. Eylül

Truva Tanrıçası

Kitabın Yazarı : P.C.cast Kitabın Çevirmeni : Gizem Onat Kitabın Yayınevi : Pegasus Yayınları Basım Tarihi : Nisan 2013 Tanrıça Serisi 6. kitap Aşkta ve savaşta her şey mümkündür... Tanrıça Hera, Athena ve Venüs, Truva Savaşı’nın uzayıp gitmesinden sıkılmışlardır. Bütün bu yıkımın...
  5. Eylül

Hayalet sürücü-1

6. Eylül

Karateci Kız

Yapım:2009 - Japonya Tür:Aksiyon Süre:81 dakikaYönetmen:Fuyuhiko NishiOyuncular:Rina Takeda, Kumi ımura, Yuka Kobayashi, Yû Misato, Rumi Maeda Senaryo:Fuyuhiko Nishi, Yoshikatsu Kimura, Yapımcı:Akira Yoshida, Ken Nakanishi, Fuyuhiko Nishi, Yoichi Sakai, Art Birzneck, Kazuki Kanamori, Motoko...
  7. Eylül

Beni unutma

8. Eylül

Çöl Ateşi Türkçe dublaj

Yönetmen:John G. Awildsen, Oyuncular:Jean-Claude Van Damme, Danny Trejo, Jaime Pressly, Pat Morita, Silas Weir Mitchell, Senaryo:Tom O'rourke, Filmin Özeti Eddie Lowax (Jean Claude Van Damme) hayatta hiç bir beklentisi olmayan eski bir askerdir. Amaçsız çıktığı yolculuğunda çöllerde dolaşarak...
  9. Eylül

Dünyanın Merkezine Seyahat

10. Eylül

Ölüm Zili - TR Dublaj Tek Parça İzle

11. Eylül

Melekler ve Şeytanlar

Kitabın Yazarı : Dan BROWN Kitabın Yayınevi : Altın Kitaplar [/B] Melekler ve Şeytanlar Açıklama Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin...
  12. Eylül

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları