Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

duygusal

1. " W£L!K£ "

Risk

Gülmek, "SAF" denme riskini göze almaktır. Ağlamak ise, "DUYGUSAL" görünme riskini... Birine yakınlaşmak; "KENDİNİ KAPTIRMA" riskini, Duygularını açmak; "KENDİNİ ORTAYA KOYMA" riskini, Hayalleri ve düşünceleri sergilemek ise, "ONLARI BAŞKASINA KAPTIRMA" riskini göze almaktır. Sevmek, "KARŞILIK...
  2. Eylül

geceden arta kalan

Hayalini kurarken dudaklarım dudaklarının Sana dair şiirleer biriktirdim ceplerimde Sen yaramaz bir çocuktun ben uslanmaz aşık Oysaki ne sana nede sevdana doyamadı bu yürek Gitmelerin vardı saman alevi gibi birgelip bir gitmelerin Bense beklemedeydim hep sevilirim umuduyla Bana verdiğin son...
  3. Eylül

Ben sana aşık oldum

Üzüm karası gözlerine bakarken ummanlara daldığım Siyah saçlarını ilmek ilmek doladım gönlüme Tüm gemilerimi yaksamda aşkın deryasında Sana giden tüm yollar kapanmış olsada Söylemeye cesaret edemediğim iki kelime dudaklarımda Ben sana aşık oldum...................... Bilmezdim seni görene...
  4. Eylül

yan etkiler

5. Eylül

Kadin cevap verir

6. Eylül

Yıldızların altında romatik dans

7. Eylül

flatcast son eklenen radyo temalar

8. Eylül

Herşey sen

sen hep yağmurda düştün avuçlarıma hep başımı yasladığımda ısıttım üşüyen yanlarımı dünlerimden arınırken bir günahın bedelini ödeyen yüreğimi sıcaklığında ısıttım sualsizce sorgularımın izinde bakışlarında yaşadım temmuzun sıcagını gölgeni takip ederken izim,kirpiklerimde asılı kaldı hep...
  9. Eylül

Yalnızlık