Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

video

1. Eylül

Günseli Deniz - Kalp Ağrısı Şarkı Sözü

Günseli Deniz - Kalp Ağrısı Şarkı Sözü Eyvah başladı yine o sızı Bir de ısrarcı durdurak bilmiyor Eylül yolcu ederken yazı Gözyaşım usul usul çiseliyor Gittim defalarca gittiler Bi tek yokluğun dinmedi dinmiyor Geçer üzerimden martılar kanatları sen Bir oğlan kızarır yanakları sen Pişman...
  2. Eylül

BearShare 11.0 Türkçe

BearShare, kullanıcılar arası dosya paylaşımını amaçlayan legal-yasal bir programdır. (v.11.0)Başta mp3 müzik dosyaları olmak üzere pek çok dosya biçimini paylaşmakta ve indirmekte kullanılan bu Türkçe program ücretsizdir. BearShare'nin indirme işlemleri yarıda kalsa da devam etme özelliği...
  3. Eylül

DivX Play 9.1.3 Plus

Tüm divx videolarını (filmlerini) sorunsuz bir şekilde oynatabilen DivX 9 Plus (Play-Player), kolay kullanımı ve şık arayüzü ile dikkat çekiyor. DivX 9 Plus içerisinde: DivX Plus Player, DivX Plus Web Player, DivX Plus Codec Pack ve DivX Plus Converter programlarını bulundurmaktadır. Bunlardan...
  4. Eylül

Flatcast radyo kurulumu

Flatcast Radyo kurulumu, hayırlı olsun arkadaşlar.
  5. Eylül

Web tasarım kursu

6. Eylül

Ingilizce öğrenelim

Sevgili arkadaşlar, bu videonun bize yararının olduğunu düşünüyorum. Burada bazı kelimeleri ingilizce okunuşu, Türkçe okunuşu ve yazılımlarını yayınlıyorum, Başarılar.
  7. MayıS

Süksse Davet Organizasyon...

Süksse Davet Organizasyon Tanıtımı...
  8. Eylül

ANADOLU`NUN BiN YILLIK GELENEGi KINA GECESi

9. Eylül

Hem zayıflayıp hemde oryantel öğrenmeye ne dersiniz buyurun hep birlikte ritim.

10. Eylül

Felsefe Nedir ? (Eğitim)

11. Eylül

Hadise 18 Yaşında ve Yetenek Yarışmasına Katıldığı Günler

12. Eylül

ilginç video,sasırtıcı goruntuler,bu adamlar cılgın