Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

facebook

1. " W£L!K£ "

Facebook’un dünya üzerindeki kullanım oranları

The Wall Street Journal, Facebook’un dünya üzerindeki kullanım oranlarıyla ilgili bir infografik yayımladı. Buna göre Facebook, 2014 yılı içerisinde aylık 1 milyar 393 milyon tekil kullanıcı sayısına sahip. Kullanıcı sayıları, Asya - Pasifik ülkeleri, Avrupa, ABD ve Kanada ve geriye kalan diğer...
  2. Administrator

Facebook hesabını kalıcı olarak silme

Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek için facebook'a giriş yaptıktan sonra vericeğim adrese girerek hesabı sil demeniz yeterli 14 gün hesabınıza tekrardan girmediğiniz taktirde hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Link https://www.facebook.com/help/delete_account
  3. " W£L!K£ "

Facebook Yedek Alma Nasıl Yapılır

Facebook hesabınızın tamamını yedekleyebilirsiniz. Facebook hesabınızdaki resimler, videolar, mesajlar, paylaşmış olduğunuz şeyler hepsini yedek almak için aşağıdaki adımları izleyin. 1-Facebooka giriş yapın. 2-Bu bağlantıdan hesap ayarlarına gidin. 3-Genel Hesap ayarları sayfasındayız...
  4. " W£L!K£ "

Açık Ve Net Facebook Oyun Oynayanlara Duyuru

5. " W£L!K£ "

Sevgili Facebook Nasılmışım

Sevgili Facebook Israrla Ne Hissettiğimi soruyorsun, Sanki anlayaCaksın...!! Buyur: " Ne Beyân-ı Hâle cür'et Ne figâna TâkaTim VaR, Ne Recâ-yı vasla GayRet, Ne FiraâKa Kudretim Var.. " Hadi anla.. Mayis60 forum Takipcileri hadi sizde Yazın Bakalim Ne Demek İstedim... Nasilmişım:DD
  6. Eylül

Facebook haberler

1 milyardan fazla aktif kullanıcı olan sosyal paylaşım sitesi Facebook, Türk hükümetinin talep ettiği bilgilerin yüzde 45’ine olumlu yanıt verdi. Toplamda 96 talepte bulunan Türkiye’yi Avrupa ülkeleri solladı. FACEBOOK’un ilk kez yayınladığı ‘Küresel Hükümet Talepleri Raporu’na göre Türk...
  7. Eylül

Bardaği kiran kim

8. Eylül

Oyunun suyunu çıkaran AİLE

9. " W£L!K£ "

Facebook -Giriş Var Çıkış Yok

10. Eylül

Hiç kıskanmıyorum

11. " W£L!K£ "

Facebook Sohbete Arkadaş Eklemek - Videolu Anlatım

Dünya’nın kuşkusuz olarak en çok kullanılan sosyal ağlarından biri olan Facebook‘da artık sohbete arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz.Facebook geliştirdiği bu uygulama ile tıpkı Skype ve Msn (Windows Live Messenger) şeklindeki konuşma programlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Facebook‘da...
  12. Eylül

ANNELER kraliçe kalacak

13. " W£L!K£ "

Sorgulamada Cevap Alacağınız En Popüler Alanlar

Bir şey Arıyorsan.....Google Birini Arıyorsan.......Facebook Bir şeyi Bulamıyorsan.....Anneeeee!!! Müzik dinlemek İstiyorsan.....MayisFm
  14. Eylül

İçimi Döksem Birlikte TOPLARMIYIZ

15. Eylül

Yok artık aref

16. Eylül

Sinop saraydüzü şiiri

17. Eylül

çareler arayalım.

18. Eylül

Tohum saç, bitmese toprak utansın.

19. Eylül

Henüz canlı çıkan görülmemiş