Twitter Hesabı ile Facebook Hesabını Birleştirme Nasıl Yapılır - Resimli Anlatım

Twitter hesabı ile Facebook hesabını birleştirme nasıl yapılır?

Twitter hesabınızda paylastıgınız; resimlerin, tweet'lerin, videoların ve diğer linklerin facebook hesabınızda veya facebook sayfanız da gözükmesini istiyorsanız..


Öncelikle hangi hesabınızı facebook’a bağlayacagınızı düşünün ve o hesaba giriş yapın.

Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine tıklayarak, ( Ayarlar ) sekmesine giriyoruz.

Sol taraftaki seçeneklerden ( Profil ) kısmına giriyoruz.
Bu arada 'Facebook hesabımıza giriş yapıyoruz', daha sonra 'Facebook’a Bağlan'diyoruz ve çıkan pencerede 'Facebook ile Giriş Yap' butonuna tıklıyoruz açılan diğer pencerede ise 'İzin Ver' deyip pencereyi kapatıyoruz.. (Eğer 'Twitter sunucu hatası oluştu. Hata mühendislik ekibimize rapor edilmiştir. Bu, geçici bir sorun olabilir, lütfen tekrar dene.' diye bir uyarı alırsanız anlattıklarımı tekrar deneyin.)
Daha sonra 'Facebook’a Bağlan' dediğimiz kısımda 'Hesabım Facebook’a Bağlı'yazıyorsa hesabınız bağlanmıştır, tweetleriniz, resimleriniz, videolarınız ve diğer linkleriniz artık Twitter’de paylastıgınızda bağladıgınız Facebook hesabınızın profilinde görüntülenecek. Eğer sayfaya bağlamak istiyorsanız aşagıdaki adımları izleyin,
Eğer paylastıgımız gönderilerin herhangi bir sayfamızda görüntülemek istiyorsanız 'Sayfalarından birine göndermeye izin ver' diyoruz, açılan pencerede 'Sayfalarını yönetme için twitter’a izin veriyoruz.' Daha sonra 'sayfa seç' bölümünde birleştireceğimiz'Bağlayacağımız' sayfayı seçiyoruz ve eğer retweetlerimizin sayfamızda görüntülenmesini istersek 'Retweet’lerini Facebook’a Gönder' butonunu seçiyoruz ve artık sayfamızda gönderilerimiz gözüküyor.
Alıntıdır.

facebook, facebook beğenme nasıl artırılır, twitter, Twitter Hesabı ile Facebook Hesabını Birleştirme Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım), twitter takipçi artırma