Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Merhaba Dönmeyenim..

06Orbey

New member

Hep kötüyüm, "Nasılsın?" diye soran sen olmadıkça...
Ve sen artık hiç konuşmuyorsun. Kelimelerinle yaralayıp, kırıp döktüğünden beri dilin lal. Nerede görülmüş sessizliğin kelimeleri onardığı? Sen konuşunca kadehler sarhoş olurdu dudaklarından. İki göz dolusu gülerdin. Ve sessizce giderdin, aşkın saati ayrılığı vurunca...Sensizlikte günler birbirinin taklidi... Beni sürekli dışına iten hayata tutunmaya çalışıyorum.Nefes almıyorum, nefes çalıyorum adeta.
Terk etmekle vazgeçmek aynı şey değildir katilim. Gitmiş olsan da vazgeçmediğini biliyorum.Ya da öyle olmasını istiyorum...Dönsen, o kadar hazırım ki affetmeye... Zaten senin kurduğunu bildiğim tuzaklara bilerek düşmüştüm ben.
Beni asıl üzen, yokluğunda hayatımda güzel olan hiçbir şeye sevinemeyecek olman...Olsan sevinir miydin gerçekten? Senden sonra ne kadar güzel olacaksa her şey işte...Sana diye başlanan tüm yollar yokluğuna çıkıyor. Senin gibi değil yokluğun, yanımdan hiç ayrılmıyor.Olmasan bile o kadar çok seviyorum ki seni, günahlarının bile bana yazılmasını diliyorum. Hatırlıyor musun bir gün bana sormuştun:"Hep mutlusun" demiştin."Bir gün seni terk edeceğimi düşünmüyor musun?" Ah katilim, onu düşünseydim mutlu olabilir miydim? Göğsündeki yar ağrısıyla aldığın her nefesi geri vermek, hayatla ödeşmek değildir. Aşkın zor olduğunu bilmekle aşk kolaylaşmıyor. Bu yaşanmışlıkla neyin bedelini ödediğimi inan bilmiyorum. Ben bunlara dayanabilecek kadar güçlü hiç olmadım. Uçurtma değilim ki rüzgar şiddetlendikçe yükseleyim... Ancak kendime katlanabildiğim kadar sabrım var benim. Varlığıma sebepler bulmak ne kadar zormuş yokluğunda...
Geçmiş artık yalnızca hatırda kalan bir şeye dönüşmüşse gerçekten geçmiştir. Ben her gün geleceğin ihtimaline uyanıyorum. Ben hala geçmişte yaşıyorum. Bir gün gelecek diyorum. Ve biliyorum, bir gün gelir o gün gelmez! Bıktım artık yabancı gözlerde umutsuzca bir tanıdık aramaktan. Dön artık katilim! Hayat beni sensizken çok eziyor; kime başlasam seninle bitiyor, kimi bitirsem sana benziyor. Gel hadi, senin dilinden dökülünce ölüm bile güzel oluyor. Duvarları sen sayıp konuşmanın yalnızlığından çekip al beni. Tek tesellim; neyse ki sensizliğim hala benim... Dön artık katilim...

Kahraman Tazeoğlu (Kıyısızlar)

" W£L!K£ "

BurDa LAf ÇoK
Sayfa Yöneticisi
PAylasimin Adina TeSkl Abiii.. Çok AnlamLi GüZel Bir Yazi

Eylül

Administrator
Sayfa Yöneticisi
Tek tesellim; neyse ki sensizliğim