Mayis60FM - Şarkı Sözleri , Flatcast Tema

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Wrath of Psychobos Ben 10 v1.0 Full Android Oyun (Hileli)

|Ukyo|

Game Master

Wrath of Psychobos Ben 10 v1.0 APK OBB DATA Full | Para Hileli | Boyut:178 MB | Gereksinim: Android 2.0.1+
Ben'in uzaylı güçlerini ve Rook'un Proto-Tool silahlarını devasa bir Ben 10 macerasında Doktor Piskopos'u alt etmek için kullan! Piskopos'un Gazabı'nda galaksiyi keşfet ve tonlarca kötü adamlar savaş!​

BEN VE ROOK OLARAK OYNA!
Zorlukların tümünün üstesinden gelmek için Ben ve Rook'un uygun becerilerini kullan. Ben için Yıldırım Gülle, Rath, Armodrillo, Bloxx, Göz Adam, Sokkoca Ayak, Arcticguana'da dahil olmak üzere birçok güçlü ve yeni uzaylı formlarının kilidini aç! Rook için Lazer Ok, Kamçı, Proto Kalkan, Ağatar, Enerji Kılıcı'da dahil olmak üzere birçok olağanüstü Proto-Tool silahı keşfet!

GALAKSİDE GEZİN!
Birden fazla gezegendeki 30'dan fazla seviyedeki maceraları yaşa. Ölümcül düşmanlarla dolu çeşitli mekanların üstesinden gel. Fazladan ödüller kazanmak için bulmacaları çöz ve görevleri tamamla.

BEN'İN EN AZILI DÜŞMANLARIYLA YÜZLEŞ!
Ben'in en tehlikeli düşmanlarından birkaçına karşı zorba savaşlarına katıl. Doktor Piskopos, Malware ve Khyber gibi galaksinin en güçlü kötü adamlarına karşı kendini savun.

AZMUTH'UN LABORATUVARI'NDAKİ SAVAŞ İÇİN HAZIRLAN!
Omnitrix'in dahi yaratıcısı olan Azmuth'tan yardım al. İyileştirme paketleri ve nitelik takviyeleri gibi güçlü nesneler ekle. Ben'in ve Rook'un yok edici yeni hareketler kullanmalarını sağlayan saldırı modlarından depola. Özel becerileri etkinleştirmek ve oynayış tarzını kişiselleştirmek için gelişmiş teknolojiye sahip cihazları donan.

Ben 10 ve Rook Blonko'ya galaksiyi PİSKOPOS'UN GAZABI'NDAN kurtarmaları için yardım et!

EKRAN GÖRÜNTÜLERi

GooglePlay:İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

DOWNLOAD
TURBOBiT
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

UPLOADED
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN